Інтерфакс-Україна
15:51 17.05.2025

Голова МЗС Британії обурений атакою РФ по жителях Білопілля

1 хв читати
Голова МЗС Британії обурений атакою РФ по жителях Білопілля

Голова МЗС Великої Британії Девід Ламмі висловив обурення атакою РФ по мирних жителях Білопілля на Сумщині.

"Ми обурені російською атакою на Суми, що сталася лише за кілька годин після переговорів у Туреччині. Якщо Путін серйозно налаштований на мир, Росія повинна погодитися на повне і негайне припинення вогню, як це зробила Україна", - написав він у мережі Х у суботу.

Як повідомлялося, о 6:17 суботи ворог завдав удару БпЛА "Ланцет" по автобусу, який виконував евакуаційний рейс за маршрутом Білопілля-Суми: загинуло 9 людей, семеро - отримали травми.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нацполіція викрила розкрадання коштів на реставрації Київської фортеці: оголошено підозру директору держінституту

Зеленський домовився з Макроном про підготовку українських пілотів для "міражів"

ГУР ознайомив Келлога з компонентами російської зброї західного виробництва

Стефанішина назвала 2027 рік кінцевим терміном у підготовці України до вступу в ЄС

Збитки газовидобутку ДТЕК від ударів РФ навесні становлять приблизно EUR30 млн – СЕО

СБУ затримала власника підпільної ІТ-компанії із Івано-Франківська, який працював на окупаційну адміністрацію на Херсонщині

Міністр оборони Шмигаль провів першу нараду із заступниками

Сибіга привітав затвердження 18-го пакету санкцій ЄС проти Росії

Зеленський обговорив з Умєровим завдання оновленого складу РНБО та Ставки головнокомандувача

На Волині викрили посадовців в/ч на організації незаконних бойових виплат солдату загальною сумою понад 1 млн грн - спецпрокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА