Інтерфакс-Україна
16:47 18.05.2025

Росія планує "навчально-бойовий" запуск міжконтинентальної балістичної ракети для залякування – ГУР

1 хв читати
Росія планує "навчально-бойовий" запуск міжконтинентальної балістичної ракети для залякування – ГУР

Держава-агресор Росія з метою демонстративного тиску та залякування України, а також держав-членів ЄС і НАТО в ніч на 19 травня 2025 року має намір здійснити "навчально-бойовий" запуск міжконтинентальної балістичної ракети РС-24 з комплексу "Ярс", повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України (ГУР).

"Запуск ракети, оснащеної навчальним боєприпасом, із мобільного ґрунтового комплексу наказано здійснити розрахунку 433 полку 42 дивізії 31 армії ракетних військ стратегічного призначення держави агресора. Місце запуску ― район поблизу населеного пункту свободний свєрдловскої області росії", – зазначає ГУР в телеграмі у неділю.

Управління нагадало, що дальність польоту вказаної триступеневої твердопаливної ракети становить понад 10 тис. км.

Як повідомлялося, президент Дональд Трамп анонсував на понеділок, 19 травня, серію телефонних розмов з Володимиром Путіним, Володимиром Зеленським і членами НАТО щодо припинення війни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пошкодження є, але обійшлося без потерпілих внаслідок нальоту ворожих дронів на Київ - мер

Трамп заявив, що приєднання будь-якої країни до "антиамериканської політики" БРІКС спричинить для неї додаткові 10% мита

У Харкові через атаку російських дронів вже 17 постраждалих, серед них 3 дітей

Окупанти втратили впродовж доби 1100 військовослужбовців

Кількість постраждалих у Харкові внаслідок атаки ворожих дронів зросла до 13 - ОВА

Ворожі БпЛА влучили у багатоповерхівки в Харкові, є постраждалі - мер

7 липня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Білий дім відкинув звинувачення у неналежному кадровому укомплектуванні метеорологічної служби у зв'язку зі стихією в Техасі - ЗМІ

Київ під атакою ворожих БпЛА, пошкодження в двох районах - КМВА

Німецькі ЗМІ оприлюднили перелік зброї та військового обладнання, по яке Україна нібито звернулася до ФРН

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА