Інтерфакс-Україна
20:15 18.05.2025

Зеленський передав Папі Римському Леву XIV ікону Божої матері з немовлям як символ життя

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський передав Папі Римському Леву XIV ікону Божої матері з немовля як символ життя.

"Для багатьох народів образ матері з дитиною – це символ життя, яке має бути захищеним. Сьогодні ми передали Папі Римському Леву XIV особливу ікону – "Божу Матір з немовлям", написану на фрагменті ящика з-під важких артилерійських озброєнь, привезеного з-під Ізюма", - написав президент в телеграмі.

Він зазначив, що ця ікона про українських дітей. Про тих, хто постраждав від війни, кого навмисно викрала й депортувала Росія і кого дуже чекають в Україні.

photo-2025-05-18-19-16-09

"Ми молимося за життя всіх наших депортованих дітей і сподіваємося на підтримку Ватикану в цьому питанні, щоб усі – і діти, і українські полонені – повернулись додому", - зазначив Зеленський.

Як повідомлялося, в неділю Президент України Володимир Зеленський після завершення інавгураційної меси зустрівся з Папою Римським Левом XIV. Зеленський став першим іноземним лідером, якого зустрів Папа після інавгурації.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Корнієнко перебуватиме у Давосі для участі у заходах Українського дому

ВАКС зменшив заставу голові АМКУ Кириленку з 25 до 20 млн грн - TI

Сибіга доручив закордонним дипустановам України ініціювати термінові збори коштів, подібні до польської акції

"Епіцентр" відновив роботу безкоштовного коворкінгу "Незламний хаб" на Почайній в Києві

ТОК Gulliver готують по повноцінного відкриття 1 лютого

Потепління в Україні слід очікувати після 22 січня - Укргідрометцентр

Віткофф і Кушнер 20 січня в Давосі обговорять мирний план щодо України з представником Путіна - ЗМІ

СБУ викрила ще 8 ворожих агітаторів, серед них - посадовиця суду та рецидивіст, який 4 роки ховався у підвалі

"УЗ" слід реформувати з вирішенням проблеми збиткових пасажироперевезень та відкриттям залізничного ринку для конкуренції – глава "Укрметалургпрому"

Суд залишив без руху позовну заяву дружина Чернишова про поділ майна подружжя

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА