Інтерфакс-Україна
18:39 20.05.2025

Зеленський обговорив з прем’єром Норвегії двосторонню співпрацю і фінансування виробництва дронів

1 хв читати
Зеленський обговорив з прем’єром Норвегії двосторонню співпрацю і фінансування виробництва дронів

Президент України Володимир Зеленський у вівторок, 20 травня, провів розмову з премʼєр-міністром Норвегії Йонасом Гаром Стере.

"Обговорили багато важливих питань нашої двосторонньої співпраці. Подякував за фінансову допомогу з боку Норвегії. Майже $8 млрд отримаємо цього року. Говорили про можливість збільшити частку цієї суми на виробництво дронів в Україні. Дякую за підтримку цієї пропозиції", - написав Зеленський в телеграм-каналі.

Також президент поділився деталями вчорашньої розмови з президентом Трампом та європейськими лідерами.

"Для нас важливо, щоб усі партнери мали необхідну інформацію та повне розуміння ситуації. Норвегія зі свого боку готова допомогти в досягненні справедливого й тривалого миру. Дуже цінуємо всі зусилля заради того, щоб ця війна та вбивства людей нарешті припинилися", - наголосив Зеленський.

ОСТАННЄ

Надання тимчасового захисту в ЄС біженцям з України у I кв.-2025 впало на 30,9% до I кв.-2024 – Євростат

Трамп прибуде на саміт НАТО у вівторок ввечері - ЗМІ

ДБР затримало військовослужбовця, який намагався організувати канал втечі за кордон для СЗЧшників

Раді пропонують продовжити пільги на ввезення в Україну електромобілів - законопроєкт

Кількість загиблих у Дніпрі зросла до 7, постраждалих до 70 – ОВА

Чернетки, які учасники НМТ примудряються виносити з тестування, є найчастішим джерелом витоків завдань - директорка УЦОЯО

УЧХ допомагав пораненим через обстріл РФ Сумщини

Єрмак і Рубіо обговорили підготовку до зустрічі Зеленського та Трампа

Декілька десятків пасажирів поїзду Одеса — Запоріжжя отримали різані рани від скла через удар російської ракети

Шмигаль доручив пришвидшити запуск Реєстру забруднених територій вибухонебезпечними предметами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА