Інтерфакс-Україна
17:54 21.05.2025

Туск: корабель "тіньового флоту" РФ здійснював підозрілі маневри біля енергокабелю між Польщею та Швецією

1 хв читати
Туск: корабель "тіньового флоту" РФ здійснював підозрілі маневри біля енергокабелю між Польщею та Швецією
Фото: Сайт Президента України

Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск повідомив, що судно російського "тіньового флоту" здійснювало підозрілі маневри поблизу кабелю електропередачі між Польщею та Швецією, польські військові втрутились в інцидент.

"Російський корабель із санкційного "тіньового флоту" здійснював підозрілі маневри поблизу силового кабелю, що з'єднує Польщу зі Швецією", - написав він у соціальній мережі Х у середу.

За його словами, "після ефективного втручання польських військових корабель відплив до одного з російських портів".

Як повідомлялося, декілька днів тому ВМС Естонії намагалися зупинити танкер Jaguar, що також відносять до "тіньового флоту" РФ. Танкер проходив через міжнародні води Фінської затоки в напрямку порту Приморськ. Екіпаж танкера відмовився виконати вказівки естонських прикордонників, однак судно залишило економічні води Естонії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВМС України підтвердило застосування ракет "Довгий Нептун" по цілях на території РФ

Кількість постраждалих в Києві зросла до 30 осіб – КМВА

Двоє людей загинули, ще сімох поранено через ворожу атаку по Чорноморську – ОВА

НАЗЯВО прийняв до розгляду скаргу на плагіат депутата Кузнєцова, але перевірку зупинено через неузгодженість тлумачень Верховного суду

Українські воїни успішно застосували "довгі нептуни" по цілях в РФ - Зеленський

Сибіга розраховує на швидке втілення в життя рішень, які обговорилися на зустрічі G7

Внаслідок ударів РФ по енергетиці знеструмлено споживачів у трьох областях

Клименко: У Києві загинуло чотири людини, травмовані близько 30, під завалами можуть бути люди

НАЗЯВО прийняв до розгляду скаргу на плагіат Гетманцева, але перевірку зупинено через неузгодженість тлумачень Верховного суду

Україна інформує Конгрес США щодо справи про корупцію в енергетиці – посол Стефанішина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА