Інтерфакс-Україна
23:14 21.05.2025

Єрмак: першим кроком після переговорів з РФ має бути реалізація домовленості про обмін полоненими у форматі "1000 на 1000"

1 хв читати

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак скоординував позиції щодо переговорів про досягнення миру з дипломатичними представниками лідерів держав Північної Європи та Балтії, повідомила пресслужба глави держави.

Єрмак зазначив, що першим кроком після переговорів із російською стороною має бути реалізація домовленості про обмін полоненими у форматі "1000 на 1000". Друге – це визначення місця проведення наступної зустрічі з представниками РФ.

Очільник Офісу президента поінформував про перемовини в Стамбулі, зустрічі президента України в Італії та Ватикані, а також про розмову Володимира Зеленського з президентом США Дональдом Трампом і лідерами країн Європи.

Під час розмови також приділили увагу подальшому санкційному тиску на РФ за затягування війни з її боку.

Джерело: https://president.gov.ua/news/andrij-yermak-skoordinuvav-iz-radnikami-lideriv-derzhav-pivn-97993

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск заявив, що не в інтересах Польщі екстрадувати до Німеччини українця, затриманого за підозрою в підриві російських газопроводів – ЗМІ

Чисті міжнародні резерви України виросли до нового рекорду – $32,2 млрд, валові – до $46,5 млрд – НБУ

Зеленський звільнив своїм указом Куцевола з посади посла у Латвії

Нафтогаз відновив постачання газу в Шостці після ударів російських агресорів - Корецький

Сили оборони відбили з початку доби 174 ворожі атаки - Генштаб

УЧХ підтримує жителів Шостки після російських повітряних атак

Шмигаль зустрівся з новопризначеним послом Німеччини, говорили про співпрацю в ОПК та розвиток СП

Зеленський запропонував президенту ПА ОБСЄ призначити спецпосланника щодо повернення українських дітей

Українська розвідка працює, щоб не допустити використання РФ суден "тіньового флоту" для диверсій у Європі – Зеленський

Зловмисники викрали в Кривому Розі підприємця, катували і вимагали $500 тис. викупу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА