Інтерфакс-Україна
01:12 22.05.2025

Сенатор Грем: більшість Сенату вважає, що Путін уникає справжніх переговорів

1 хв читати

Сенатор США Ліндсі Грем (Республіканська партія) заявив, що більшість Сенату вважає, що Володимир Путін уникає справжніх переговорів.

"Переважна більшість Сенату США вважає, що Путін уникає справжніх переговорів, оскільки вважає, що з часом США та наші союзники розійдуться. Це було б серйозним прорахунком, який може вплинути на Китай та інші країни, які продовжують підтримувати економіку Путіна, що базується на нафті", - написав він в соцмережі Х.

Він зазначив, що мав "дуже гарну" зустріч з послом Китаю в США Се Феном щодо низки нагальних питань у світі. "Це, очевидно, включало торгівлю, а також війну між Росією та Україною", - написав Грем.

"Посол нагадав мені, що позиція Китаю на початку полягала в тому, щоб досягти миру через діалог, і я сказав йому, що погоджуюся з цією концепцією. Я сподіваюся, що ми зможемо мати справжній діалог, який був недосяжним, коли справа доходить до Путіна. Поєднання припинення вогню зі щирими переговорами може призвести до почесного та справедливого миру", - наголосив сенатор.

Грем зазначив, що президент Дональд Трамп має рацію щодо необхідності "припинити кровопролиття".

Джерело: https://x.com/LindseyGrahamSC/status/1925309087027245410

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони стримують російський наступ, з початку доби сталося 120 бойових зіткнень – Генштаб ЗСУ

Росіяни вдарили по Дніпропетровщині, загинули двоє людей – ДСНС

Протилежні позиції Верховного суду щодо перевірки на плагіат дисертацій, захищених до 2014 року, створюють системну невизначеність - голова НАЗЯВО

Вітренку не подобається політика Міносвіти щодо реорганізації університетів і збільшення вартості за контрактне навчання

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Вітренко заперечує зв'язки з ексдепутатом Київради Комарницьким

Внаслідок серії ворожих ударів по Куп'янську постраждали четверо мирних мешканців

Росіяни ударили по Слов'янську з РСЗВ "Торнадо-С", загинув цивільний, ще троє дістали поранень

У Нікополі російський обстріл забрав життя 27-річної жінки

Близько 13:00 ворог завдав удару по території Сумської громади, загинули двоє людей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА