Інтерфакс-Україна
18:48 23.05.2025

В рамках проєкту "Хочу к своим" до РФ виїхало 70 колаборантів – координаційний штаб

1 хв читати

Через український проєкт "Хочу к своим" у п'ятницю до РФ були відправлені 70 колабораціоністів з паралельним поверненням десятків українських цивільних полонених, повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

"23.05.2025 року в рамках державного проєкту "Хочу к своим", який реалізується Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими за підтримки ГУР МО, СБУ та Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, до російської федерації виїхали 70 колаборантів з паралельним поверненням десятків українських цивільних заручників з російської неволі, які роками незаконно утримувалися російською владою", - йдеться у повідомленні штабу у Телеграмі.

Зазначається, що профілі 31 колаборанта, які сьогодні залишили територію України, представлені на сайті проєкту "Хочу к своим" з поміткою "Виїхав/виїхала".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві зафіксовано падіння уламків у двох районах, у Святошинському викликано медиків – влада

Київ зазнає комбінованої ворожої атаки, працює ППО – Кличко

У Донецькій області внаслідок обстрілів загинули троє цивільних, ще п’ятеро поранені – прокуратура

У КИЄВІ ЧУТНО ВИБУХИ, ПРАЦЮЄ ППО

У Білопіллі Сумської області внаслідок обстрілу поранено чоловіка, пошкоджено понад 10 будинків – ОВА

Київ перебуває під загрозою атаки понад 20 ворожих БпЛА – Кличко

Єрмак обговорив із радниками лідерів Великої Британії, Німеччини, Франції та Італії обмін полоненими та кроки до миру

Сибіга відкрив прем’єру фільму Культурних сил "In Thanks We Trust" про музичний тур на знак вдячності США

Харківський шпиталь зібрав кошти на новий КТ, на його закупівлю та установку знадобиться ще 2,5-3 місяці

З початку доби Сили оборони відбили 150 ворожих атак - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА