Інтерфакс-Україна
00:19 24.05.2025

Київ перебуває під загрозою атаки понад 20 ворожих БпЛА – Кличко

1 хв читати

Понад 20 ворожих безпілотників прямують на столицю України з трьох напрямків, повідомив мер Києва Віталій Кличко у своєму Телеграм-каналі в ніч суботи.

"Будьте уважні! Понад 20 ворожих БпЛА прямують на Київ з трьох різних напрямків. Броварський, Вишгородський, Бориспільський райони", – зазначив Кличко.

Він закликав мешканців залишатися в укриттях під час повітряної тривоги.

Джерело: https://t.me/vitaliy_klitschko/4664

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

За підтримки ООН на Чернігівщині облаштовано 5 домівок для переселенців, ще 9 - у роботі

Сибіга про прапор ЧВК "Вагнер" на кордоні з Естонією: Цей прапор символізує варварство та воєнні злочини

SAGA Development спільно з BGV Development перезапускають ще один житловий проєкт

В Україні за роки війни з`явилося близько 70 нових виноробних підприємств

ДТЕК за жовтень відновив електропостачання для майже 3 млн абонентів у чотирьох областях і столиці

Двоє чоловіків загинули, ще один – отримав поранення через вибух БпЛА на Чернігівщині – ЗМІ

Сирський: продовжуємо звільнення та зачистку територій в районі Добропільського виступу, що змушує ворога розпорошувати свої сили

Одного працівника заблоковано, ще троє дістали травми після обвалу частини середньовічної вежі у Римі – ЗМІ

Загальні темпи просування ворога минулого тижня зменшились на 1,3%, на новопавлівському майже удвічі - DeepState

Зеленський збільшив граничну чисельність працівників Апарату РНБО з 237 до 252 – указ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА