Інтерфакс-Україна
08:37 25.05.2025

Єрмак про нічну атаку: Замість припинення вогню – вбивства і без тиску на Москву отримуємо смерть наших людей, нинішній тиск недостатній

1 хв читати
Єрмак про нічну атаку: Замість припинення вогню – вбивства і без тиску на Москву отримуємо смерть наших людей, нинішній тиск недостатній

Без тиску на Москву отримуємо смерть наших людей, нинішній тиск недостатній, заявив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

"Російська армія ракетами та дронами вбила дітей і цивільних людей цієї ночі. Замість припинення вогню - вбивства. Без тиску на москву отримуємо смерть наших людей, і це потрібно зрозуміти. Нинішній тиск недостатній, росія гальмує всі процеси, повʼязані із завершенням війни, щоб вбивати. Ми давно готові припинити вогонь, але росія робить все, аби далі знищувати людей, бо путіну це подобається", - написав він в телеграмі.

Єрмак підкреслив, що без тиску нічого не зміниться і Росія з союзниками лише нарощуватиме сили для таких вбивств в країнах Заходу. "Москва воюватиме, поки матиме можливість виробляти зброю", – зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив з Мерцом перемовини у США і намагання РФ зірвати дипломатію

"Укренерго" у вівторок застосовуватиме обмеження електроенергії у більшості регіонів України

Залужний продовжує відстоювати інтереси України на посаді посла у Великій Британії - радниця

Волошин: майже все Гуляйполе – зона, де йдуть бої, ворог намагається завести в місто групи закріплення

Трамп провів позитивну розмову з Путіним щодо України – Білий Дім

Вступ до Європейського Союзу підтримують 59% українців – опитування

Говорити про близькість завершення війни передчасно - Климпуш-Цинцадзе

Зеленський назвав "черговою брехнею" слова Лаврова про дронову атаку на резиденцію Путіна

Заява Лаврова являється виправданням терористичних атак російської армії – ЦПД

Обладміністрації мають терміново затвердити переліки об’єктів з пріоритетним енергопостачанням та погодити їх з Держенергонаглядом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА