Інтерфакс-Україна
20:24 27.05.2025

Заступники голови ОП обговорили з делегацією США мирні ініціативи та угоду про фонд відбудови

1 хв читати
Заступники голови ОП обговорили з делегацією США мирні ініціативи та угоду про фонд відбудови

Заступники керівника Офісу президента України Ігор Брусило та Павло Паліса провели зустріч з американською делегацією, яку очолив старший експерт Комітету з міжнародних відносин Сенату США, радник сенатора Джима Ріша Тайлер Брейс, під час якої обговорили законодавчі ініціативи, які готують сенатори, що можуть допомогти в наближенні достойного й тривалого миру.

Як повідомляється на сайті Офісу президента у вівторок, також сторони обговорили угоду про створення американсько-українського інвестиційного фонду відбудови. Зокрема, ішлося про подальший розвиток співробітництва в різних сферах, особливо в посиленні військових спроможностей і торгівлі.

У зустрічі також узяла участь заступниця міністра з питань стратегічних галузей промисловості Анна Гвоздяр.

В повідомленні відзначається, що українська сторона наголосила на важливості продовження військової та фінансової допомоги з боку США, а американська делегація відзначила те, що Україна послідовно демонструє готовність до безумовного припинення вогню та досягнення справедливого миру.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МЗС Естонії: Китай має вплив, щоб зупинити агресію РФ та сприяти поверненню українських дітей

Україна та Швеція підписали угоду про співпрацю в розвитку оборонних технологій

Президент відзначив нагородами військових, які провели унікальну евакуацію пораненого бійця з російського оточення

Швеція та Україна підписали меморандум про співпрацю в галузі оборонних інновацій

Троє цивільних постраждали внаслідок атаки ворожих дронів у Борівській громаді Харківської області

МЗС надає консульську підтримку затриманому в Італії українцю Кузнєцову, вимагає його повернення в Україну

Зеленський: Будемо збільшувати фінансування корпусам ЗСУ, які перебувають у найбільш гарячих боях

Україна буде масштабувати всю технологічну основу, яка допомагає у евакуації поранених воїнів

Зеленський анонсував у листопаді важливу угоду для військових спроможностей

У Дніпрі в результаті удару постраждали 6 людей, троє госпіталізовані

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА