Інтерфакс-Україна
07:29 28.05.2025

Ворог атакував БпЛА підприємство на Кіровоградщині, троє постраждалих - ОВА

1 хв читати

У Кіровоградській області ворожі безпілотники атакували одне з промислових підприємств, постраждали три людини, повідомив глава ОВА Андрій Райкович.

"У Світловодську атаковане одне з промислових підприємств. Пожежу вже локалізовано. Станом на зараз відомо про трьох травмованих", - сказано в повідомленні.

Також пошкоджено 76 приватних та один 9-ти поверховий житловий будинок.

Глава ОВА зазначив, що вночі Кіровоградщина опинилася під ворожою атакою. На місці працюють усі відповідні служби.

Райкович додав, що серед трьох постраждалих внаслідок нічної ворожої атаки, двох госпіталізовано. Наразі понад 1400 абонентів – без електропостачання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп поспілкувався з президентом Колумбії, очікується двостороння зустріч у Білому домі

Фріланд в п'ятницю залишить парламент Канади

Трамп "дав зелене світло" двопартійному законопроекту про санкції проти Росії – сенатор Грем

Противник 72 рази намагався атакувати на покровському напрямку – Генштаб

Росія намагається створити гуманітарну катастрофу в Дніпрі та Запоріжжі, демонструє небажання завершувати війну - ЦПД

Каракас витрачатиме доходи від продажу нафти на купівлю американської продукції - Трамп

Декларації без реальних гарантій лише створюють ілюзію прогресу до миру - голова євроінтеграційного комітету Ради

Запущено онлайн-портал для подання проєктів до Американсько-українського інвестфонду відбудови

ДТЕК пояснив помилку щодо терміну повернення е/е на Дніпропетровщині

У Запоріжжі поступово відновлюється водопостачання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА