Інтерфакс-Україна
07:52 28.05.2025

Ворог обстріляв два райони Дніпропетровщини - ОВА

1 хв читати
Ворог обстріляв два райони Дніпропетровщини - ОВА

Російські війська обстріляли два райони Дніпропетровської області, повідомив глава ОВА Сергій Лисак.

"Ввечері агресор ще раз атакував Синельниківщину. По Маломихайлівській громаді застосував КАБи. Наслідки уточнюються", - написав він в телеграмі.

Також, за його словами, вночі та вранці російська армія била по Нікопольщині. По Марганецькій громаді поцілила з важкої артилерії та FPV-дроном.

Лисак повідомив, що через ворожі обстріли ніхто не постраждав. Оборонці неба збили над областю ворожий БпЛА, додав глава ОВА.

Джерело: https://t.me/kirovogradskaODA/16923

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Європейські союзники мають намір звернутися до ЄС за мільярдними кредитами на купівлю зброї для України - ЗМІ

Путін піде на переговори хіба що під впливом значних перемог України на полі бою – ISW

Ті, в Росії, хто сумнівається в серйозності намірів Трампа припинити війну, помиляються - Грем

Сили оборони відбили з початку доби 131 ворожу атаку - Генштаб

Кабмін перепризначив Постоловську заступником міністра соціальної політики, сім’ї та єдності

Кабмін призначив Єрмоличева першим заступником, Самоненка - заступником міністра фінансів, а Бочка - держсекретарем Мінфіну

Кабмін призначив Башлика, Висоцького і Перелигіна заступниками міністра економіки

Уряд призначив Бережну тимчасовою виконувачкою міністерки культури та стратегічних комунікацій

Україна уже представляє партнерам документ щодо потреб у фінансуванні виробництва дронів

Зеленськй підписав закон, згідно якому військовополонені мають отримувати такі ж фінансові гарантії, як і всі захисники

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА