Інтерфакс-Україна
23:25 29.05.2025

У Закарпатській області стався напад на прикордонників, відкрито кримінальне провадження – Нацполіція

1 хв читати

У селищі Великий Березний Ужгородського району Закарпатської області місцевий житель напав на співробітників Державної прикордонної служби України, які перебували при виконанні службових обов’язків.

Як повідомили в Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області, подія сталася близько 19:00 у одному з місцевих поселень.

"На місці правоохоронці встановили особу, яка камінням нанесла тілесні ушкодження двом співробітникам ДПСУ. Останні перебували при виконанні службових обовʼязків та, за отриманою інформацією, здійснювали заходи щодо ймовірного факту організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України", – йдеться в повідомленні.

За даними поліції, місцеві жителі підбурювали інших до протиправних дій, залучаючи жінок та неповнолітніх. У прикордонників та їхній службовий транспорт почали жбурляти каміння та цеглини.

З метою захисту життя і здоров’я співробітники ДПСУ застосували заходи фізичного впливу та спецзасоби, зокрема пристрої для відстрілу гумових куль.

Одну особу затримано в порядку ст. 208 КПК України. Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 345 Кримінального кодексу України.

Джерело: https://zk.npu.gov.ua/news/politsiia-zakarpattia-rozsliduie-napad-na-spivrobitnykiv-dpsu

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Дніпропетровщині через атаки РФ поранено чоловіка, пошкоджено будинки та інфраструктуру – облрада

Генштаб зафіксував упродовж доби 219 бойових зіткнень

США закликають G7 та партнерів зменшити залежність від критичних мінералів із Китаю - ЗМІ

Внаслідок обстрілу на Чернігівщині пошкоджено важливий енергооб’єкт і знеструмлено низку населених пунктів

Окупанти розширили контроль у Шаховому та Новому Шаховому на 4,81 км² за добу – DeepState

Захисники України в ніч на 12 січня знищили або подавили 135 із 156 засобів повітряного нападу росіян – Повітряні сили

У Києві в Солом’янському районі внаслідок удару БпЛА виникли пожежі – мер

Велика Британія готує плани можливого розгортання військ НАТО в Гренландії на тлі заяв Трампа

Унаслідок обстрілів Херсонщини за добу загинула людина

Внаслідок атак на Запорізький район одна людина загинула, четверо поранені, обстріляно 23 населені пункти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА