Інтерфакс-Україна
13:54 30.05.2025

Україна сподівається на участь турецької делегації в Конференції з відновлення в Римі у липні - Сибіга

1 хв читати
Україна сподівається на участь турецької делегації в Конференції з відновлення в Римі у липні - Сибіга

Київ готовий сприяти участі турецького бізнесу у проєктах з відновлення України та очікує на участь турецької делегації у Конференції з відновлення, яка відбудеться в Римі у липні поточного року, повідомив міністр закордонних справ Андрій Сибіга.

Як повідомив Сибіга на пресконференції з турецьким колегою Хаканом Фіданом у Києві, голови відомств обговорили спільну роботу з виконання домовленостей за результатами першого засідання українсько-турецької робочої групи з питань відбудови. "Україна готова сприяти участі турецького бізнесу у відповідних проєктах і очікуємо на участь турецької делегації у конференції з відновленням, яка відбудеться в Римі вже у липні", - сказав Сибіга.

За його словами, Україна відкрита до продовження "нашої активної і результативної співпраці в інтересах миру, стабільності та безпеки в регіоні, а також сили та процвітання наших країн та народів".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Щонайменше у трьох областях – на Чернігівщині, Сумщині та Полтавщині – введено в дію всі 10 черг аварійних відключень

Ексглава Апарату прем’єра Шмигаля Фербей претендує очолити службу 1-го віцепрем’єра - міністра енергетики

Розділ "Регіональні можливості" запустили на платформі "Ветеран Pro"

Затверджено держпрограму адаптації приміщень діючих дитсадків до вимог цивільного захисту

Зеленський зустрівся зі Стерненком, говорили про законодавчу підтримку волонтерства

На Київщині затримали вимагачів за погрози, побиття та шантаж викраденням дитини заради $130 тис. вигаданого боргу

Зеленський анонсував сьогодні рішення щодо комендантської години

Уряд України повинен сьогодні забезпечити всі необхідні рішення для спрощення та збільшення імпорту електроенергії - Зеленський

Макрон має намір протягом найближчих років виділити на військові потреби додатково 36 млрд євро

Сибіга: Голову делегації МКЧХ в Україні буде викликано до МЗС для пояснень через ганебну заяву

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА