Інтерфакс-Україна
14:29 30.05.2025

РФ, незважаючи на санкції, зберігає можливості виготовляти балістичні ракети – ЦПД

1 хв читати
РФ, незважаючи на санкції, зберігає можливості виготовляти балістичні ракети – ЦПД

Росія продовжує робити ставку на балістичні ракети, отримуючи їх від КНДР та виробляючи самостійно, повідомив керівник Центру протидії дезінформації (ЦПД) РНБО України Андрій Коваленко.

"Якщо говорити про цифри, то на травень 2025 року ворог має можливість виробляти приблизно 60 ракет "Іскандер-М" щомісяця, попри дію режиму санкцій і ускладнене виготовлення. Відповідно, можливості ворога виготовляти є, і ставка на балістику - вона очевидна, а не на крилаті ракети. Хоча запас крилатих ракет у ворога також достатній. Тут немає що приховувати", - розповів Коваленко в ефірі телемарафону.

Він додав, що Росія продовжує отримувати балістичні ракети від КНДР.

"Можемо взяти, наприклад, цифру, що ворог отримав за останній час лише 350 балістичних ракет КН-23 з КНДР. І для цього ворогу необов'язково їх виробляти, навіть вони все ж таки отримують ці балістичні ракети безпосередньо з КНДР", - наголосив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві запровадять цифрові перепустки для пересування під час комендантської години

Рішення створити Космічні війська хоч і запізніле, проте все ще актуальне, — Залужний

Допомога Литви з лютого 2022 року сягнула майже 1,8 млрд євро - Свириденко

Литва запропонувала ініціативу "Діти насамперед. Захистимо майбутнє України" - премʼєрка Ругінене

На Одещині очікуються значні дощі - метеорологи

Україна і Литва домовилися про захист критичної інфраструктури - премʼєрка Ругінене

Україна і Литва домовилися продовжувати посилювати санкційний режим проти РФ - Свириденко

Прем'єр-міністр Литви Ругінене прибула до Києва

Зеленський: Потенціал України у виробництві тільки дронів і ракет у 2026 р. буде вже $35 млрд

Президент ветував закон про штрафи для міністрів та військового керівництва за ігнорування викликів до парламенту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА