Інтерфакс-Україна
14:01 02.06.2025

З ТОТ врятовано українських юнака та юначку – Єрмак

1 хв читати
З ТОТ врятовано українських юнака та юначку – Єрмак

(змінений заголовок та перший абзац)

У межах ініціативи Bring Kids Back UA вдалося врятувати українських юнака та юначку з тимчасово окупованих територій, повідомив керівник Офісу президента України Андрій Єрмак у понеділок.

"У межах ініціативи Президента України Bring Kids Back UA вдалося повернути 18-річну дівчину та 21-річного хлопця з тимчасово окупованих територій. Карина майже все дитинство провела в окупації. Попри проросійське оточення, вона мріяла про майбутнє в Україні... Нині дівчина планує знайти роботу та вступити до університету. Кирилові було 18, коли розпочалась окупація. Він залишився сам, без зв’язку і в постійному страху за власне життя… хлопець безпечно повернувся в Україну, де на нього чекали рідні", - написав Єрмак в телеграм-каналі.

Він зазначив, що сьогодні всі вони нарешті в безпеці.

Він подякував партнерам Українській мережі за права дитини за реалізацію рятувальних місій.

ОСТАННЄ

Туск заявив, що не в інтересах Польщі екстрадувати до Німеччини українця, затриманого за підозрою в підриві російських газопроводів – ЗМІ

Чисті міжнародні резерви України виросли до нового рекорду – $32,2 млрд, валові – до $46,5 млрд – НБУ

Трамп повідомив, що минулого тижня у війні РФ проти України загинуло 7812 солдатів

Зеленський звільнив своїм указом Куцевола з посади посла у Латвії

Росія різко збільшила експорт нафти на тлі українських атак по НПЗ – ЗМІ

Нафтогаз відновив постачання газу в Шостці після ударів російських агресорів - Корецький

Сили оборони відбили з початку доби 174 ворожі атаки - Генштаб

Робочі танки в російській армії закінчилися – OSINT

РФ, Іран та КНДР втрачають доступ до постачання військових компонентів і почали їх підробку

УЧХ підтримує жителів Шостки після російських повітряних атак

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА