Інтерфакс-Україна
20:21 02.06.2025

Єрмак наголосив на важливості нових санкції проти РФ

1 хв читати
Єрмак наголосив на важливості нових санкції проти РФ

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак після зустрічі у Стамбулі наголосив на необхідності нових санкцій проти Росії, на його думку Кремль робить "все, щоб не припиняти вогонь і продовжувати війну".

"Росіяни роблять все, щоб не припиняти вогонь і продовжувати війну. Дуже важливими є нові санкції зараз", - написав він у телеграмі у понеділок увечері.

"Раціональність - це не про росію", - упевнений Єрмак.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд розпочинає виплати у випадку загибелі або поранення журналістів під час виконання професійних обов’язків

Свириденко провела нараду щодо ліквідації наслідків обстрілу Одеси

Голова підкомітету з музіндустрії Санченко: Штраф за російські пісні в закладах має бути більше 50 тис. грн

Атестаційна колегія Міносвіти позбавила наукового ступеню ще одну особу через плагіат

Міносвіти оголосило конкурсний проєкт для університетів зі створення й розвитку "кампусів досконалості"

Російських виконавців на стримінгових платформах будуть блокувати за рішенням РНБО - голова підкомітету з музіндустрії Санченко

Кількість постраждалих на Одещині зросла до трьох

Генсек Ради Європи: Міжнародна комісія з претензій буде другим незалежним міжнародним інструментом з питань компенсації за агресію Росії

Зеленський про нічні удари по інфраструктурі: Важливо, щоб зараз усі бачили, що робить Росія

Росіяни 17 разів обстріляли Донеччину, загинули три людини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА