Інтерфакс-Україна
21:23 03.06.2025

Зеленський і Гроссі обговорили безпекові проблеми, створені російською окупацією

1 хв читати
Зеленський і Гроссі обговорили безпекові проблеми, створені російською окупацією
Фото: https://t.me/V_Zelenskiy_official/

Президент України Володимир Зеленський зустрівся керівником МАГАТЕ Рафаелем Гроссі, з яким обговорив очевидні безпекові проблеми, які створені російською окупацією, зокрема ситуацію на Запорізькій атомній станції.

"Ми робимо максимум, щоб не допустити жодних радіаційних чи інших інцидентів. На жаль, російська окупація створила проблематику, якої до того в світі ніхто не знав. Дякую всім, хто допомагає нам тримати цю ситуацію в рамках безпеки", - сказав Зеленський у вечірньому зверненні у вівторок.

Окрім того, президент і Гроссі обговорили енергетику в Україні та атомну генерацію.

Зеленський подякував керівнику МАГАТЕ за готовність допомагати із добудовою Хмельницької АЕС і з розвитком видобутку урану в Україні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сі Цзіньпін у телефонній розмові закликав Трампа відмовитися від негативних заходів щодо Китаю - ЗМІ

В ПП "Шегині" діють обмеження на рух транспорту

Трамп заявив, що під час розмови із Сі Цзіньпіном обговорював торгівлю, тем України та Ірану не торкався

Умєров обговорив з норвезьким колегою спільні проєкти у сфері БПЛА

Мирна жителька постраждала через артобстріл Купʼянська

Трамп номінував Алексуса Гринкевича на посаду головкома сил НАТО в Європі

Уряд визнав дефіцит грошей на ЗСУ, стверджує Порошенко і закликає перенаправити на військо "кожну копійку"

Умєров назвав удари по Херсону, Прилуках і Харкову частиною щоденного терору і закликав до санкцій та ізоляції РФ

Окупанти знищили будівлю Херсонської обладміністрації

УЧХ допомагав рятувальникам у місцях, які постраждали від атаки ворожих БпЛА по Харкову

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА