Інтерфакс-Україна
23:43 03.06.2025

Шмигаль: Франція надасть EUR200 млн для підтримки проєктів з відбудови та інтеграції з європейським ринком

1 хв читати

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час зустрічі з прем’єр-міністром Франції Франсуа Байру в Парижі, досягли домовленості про надання Україні додаткових EUR200 млн для підтримки проєктів з відбудови та інтеграції з європейським ринком.

"Домовилися про проведення спільного засідання наших урядів. Готуємо важливі угоди щодо співпраці у сфері оборонно-промислового комплексу, критичної сировини та в стратегічних галузях. Ми зацікавлені розвивати наше оборонне партнерство, створювати спільні підприємства. Зосередилися також на питанні торгівлі", - написав Шмигаль в телеграм-каналі у вівторок.

Крім того, французький Уряд підтвердив надання гарантій у формі експортного кредитного страхування на суму 1,5 млрд євро, повідомляє прем'єр-міністр.

Шмигаль зазначив, що Франція залишається нашим надійним стратегічним партнером. Зокрема, від початку повномасштабної війни Україна отримала EUR2 млрд тільки прямої бюджетної допомоги. А також значну підтримку у вигляді гуманітарної, енергетичної, військової допомоги, зокрема ППО й ракетних систем, артилерії, бронетехніки.

Джерело: https://t.me/Denys_Smyhal/10398

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Енергоатом" підтвердив проведення у нього обшуків НАБУ та САП

Україна ініціює скликання Ради керуючих МАГАТЕ через атаки на енергосистему

Незаконно добуті в результаті корупції у сфері енергетики кошти легалізовували через окремий офіс у Києві - НАБУ

Кабмін визначив питання, що належать до компетенції віцепрем’єра Бережної

Ріст податків гральної індустрії за 9 міс.-2025 на 2,3% менше очікувань через нелегальний ринок — АУОГБ

Кінотеатри та дитячі розважальні центри суттєво коригують свої концепції - думка

Операція "Мідас": учасники схеми розглядали питання захисту енергооб'єктів в якості джерела наживи – НАБУ

Новий тип світлофорного сигналу "Грецький хрест" запровадять у Києві на одному перехресті у центрі до 11 січня

По програмі "Пакунок школяра" вже профінансовано майже 1 млрд грн, заявку можна подати до 15 листопада - Мінсоцполітики

Правоохоронці затримали одного з підозрюваних у розтраті майже 6 млрд грн "Укртатнафти" - Офіс генпрокурора

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА