Інтерфакс-Україна
11:37 05.06.2025

Сибіга передав 21 ОМБр нову партію допомоги від МЗС України

1 хв читати
Сибіга передав 21 ОМБр нову партію допомоги від МЗС України
Фото: МЗС України

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга в ході робочої поїздки на Сумщину відвідав 21-шу окрему механізовану бригаду, яку системно підтримує МЗС, повідомляє пресслужба міністерства.

"Міністр передав нову партію допомоги МЗС для бригади. Загальна вартість переданої за координації глави МЗС підтримки 21 бригаді з часу її заснування складає вже близько $3,5 млн. Нині на стадії реалізації – постачання допомоги ще на близько $500 тис", - вказується у повідомленні в телеграм-каналі.

Сибіга поспілкувався з командуванням та воїнами, дізнався про актуальну ситуацію на полі бою та пріоритетні потреби. Він запевнив у подальшій мобілізації підтримки партнерів і висловив глибоку вдячність воїнам за захист суверенітету та територіальної цілісності України.

"Ваша мужність та сила сьогодні є основою нормального життя у всій Україні, гарантією збереження звичного трибу життя у Європі та загалом фундаментом європейської безпекової архітектури. Ми продовжимо працювати над досягненням справедливого миру та посиленням України", – заявив міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посадовці "Київпастрансу" закуповували шини за завищеними цінами – БЕБ

Кількість жертв внаслідок ракетного удару РФ у місті Самар збільшилась до 5, постраждало 23 людини

У ДТП на Харківщині загинув підліток-водій, підлітка-пасажира шпиталізовано

Ворог атакував важливий енергетичний об'єкт на Херсонщині, можливі тривалі відключення е/е

На початку липня на всій території України очікується припинення дощів та помірна спека – Укргідрометцентр

Міноборони допустило до експлуатації наземний безпілотник "Protector"

Укргідрометцентр попередив про грози та град у південних, східних та більшості центральних областей у суботу

Сирський відвідав Покровський напрямок, де росіяни створили угрупування в 111 тис осіб

Виставка про історію бібліотеки музею Ханенків відкрилась у Києві

Кількість виданих іншими державами Україні осіб зросла у понад 4 рази з 2022 до 2024рр. – Мінюст

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА