Інтерфакс-Україна
23:10 06.06.2025

На Покровському напрямку було знешкоджено 210 окупантів - Генштаб

1 хв читати

Російські окупанти втратили на Покровському напрямку у пʼятницю 210 осіб, повідомив генеральний штаб Збройних сил України.

"Втрати окупантів на напрямку за сьогодні складають 210 окупантів убитими та пораненими, до того ж знищено один танк, чотири бойові броньовані машини, сім автомобілів, десять мотоциклів, 14 безпілотних літальних апаратів, один термінал супутникового зв’язку, п’ять антен безпілотних літальних апаратів, крім того, пошкоджено один мотоцикл противника", - йдеться в повідомленні.

Загалом на Покровському напрямку в районах населених пунктів Нова Полтавка, Єлизаветівка, Лисівка, Покровськ, Удачне, Новосергіївка, Новоолександрівка, Горіхове, Надіївка, Новоукраїнка, Андріївка та у напрямках населених пунктів Малинівка, Миролюбівка, Полтавка, Промінь, Муравка, Олексіївка.

Джерлео: https://t.me/GeneralStaffZSU/25196

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Аптека 9-1-1 припинила продаж дитячих сумішей NAN та Nestogen одразу після повідомлення "Нестле Україна"

Канада висловлює непохитну підтримку суверенітету та територіальної цілісності Данії та Гренландії

НАБУ провело обшуки у водія Єрмака - ЗМІ

ДСНС надасть додаткові джерела живлення для районів з екстреними відключеннями - КМВА

Обстріли Нікопольського району: Один загиблий і троє постраждалих

У Києві відновили електропостачання: повертаємось до планових відключень - Міненерго

Президентка Єврокомісії підтримала протестувальників у Ірані та засудила їхнє придушення іранською владою

Трамп: США готові допомогти Ірану в прагненні до свободи

Глава МЗС Швеції про заяви Трампа щодо Гренландії: Це вже не просто слова

Сибіга закликав іранську владу утриматися від насильства проти протестувальників своєї країни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА