Інтерфакс-Україна
21:44 08.06.2025

Росія маніпулює темою обміну, ЦПД пояснив мету Москви

1 хв читати
Росія маніпулює темою обміну, ЦПД пояснив мету Москви

Росія продовжує маніпулювати темою обміну, зокрема, намагаючись все зривати і проводити ІПСО, щоб дискредитувати Україну в іноземному інфополі, заявив керівник Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко.

Він пояснив, що задача росіян - поставити під сумнів дипломатичний процес та виправдати свої подальші наступальні дії.

"Звісно ж, Росія не збиралася і так їх зупиняти, але продовження війни повністю на совісті росіян, і вони намагаються маніпулювати", - пояснив Коваленко.

Керівник ЦПД підкреслив, що Україна дотримується всіх досягнутих домовленостей. Росія у свою чергу маніпулює темою обміну, війни, відмовляється від припинення вогню і зустрічі лідерів, атакою щодня атакує територію країни.

"Не вийде у них брехати - правду всі бачать", - резюмував він.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Жовква обговорив із делегацією Норвегії фінансування виробництва українських дронів

Зеленский обсудил с лидерами коалиционных фракций Бундестага финансовую, оборонную поддержку и дипломатию

Підліток постраждала через удар ворожого БпЛА по прикордонній громаді Чернігівщини

Зеленський: Ірландія готова зробити внесок у гарантування безпеки для України

Зеленський і Рютте планують зміцнити позиції цієї осені

Апеляційний суд скасував вирок сторожу, який не відкрив укриття у поліклініці Деснянського району

Зеленський: У четвер на засіданні "Коаліції охочих" обговоримо підготовлені пункти гарантій безпеки

У центрі Києва вшановують памʼять Парубія

На позачерговому засіданні Ради Україна-НАТО союзники запевнили Київ у підтримці в протидії російському терору

Макрон про зустріч "Коаліції охочих": Ми переглянемо позицію Росії, яка відмовляється від миру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА