Інтерфакс-Україна
05:45 11.06.2025

Uber випробовуватиме безпілотні таксі в Лондоні – ЗМІ

1 хв читати

Американська компанія Uber оголосила, що розпочне випробування безпілотних таксі у Лондоні навесні 2026 року, повідомляє BBC та британське медіа про транспорт Fleet News.

"Додаток для виклику таксі співпрацюватиме з британською компанією Wayve, що займається розробкою штучного інтелекту, яка тестує технологію на вулицях міста під наглядом людини, відповідно до чинного законодавства", - йдеться в повідомленні.

Британський уряд прагне, щоб країна стала лідером у сфері автономних транспортних засобів. Тому перші випробування автобусів та таксі розпочнуться вже з весни 2026 року.

"Чудово бачити, як Велика Британія стрімко просувається вперед як світовий лідер у використанні цієї технології, роблячи наші дороги безпечнішими, подорожі легшими та сприяючи зростанню через стимулювання інновацій по всій країні", - заявив міністр науки, інновацій та технологій Пітер Кайл.

Джерело: https://www.bbc.com/news/articles/cwynm4wl1j7o

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп розглядає надання нового фінансування для України — ЗМІ

Кількість постраждалих внаслідок негоди на Харківщині зросла до п’яти – ДСНС

Окупанти втратили 162 окупанти на Покровському напрямку - Генштаб

Негода на Харківщині спричинила затримки низки поїздів далекого сполучення — УЗ

РФ атакувала дронами Шосткинську громаду на Сумщині, горять нежитлові приміщення — ОВА

Зеленський очікує від Ради швидкого розгляду законопроєктів про множинне громадянство та міжнародні угоди

Сили оборони відбили з початку доби 151 ворожу атаку - Генштаб

Запоріжжя: Масштабна пожежа в п’ятиповерховому будинку – 9 постраждалих, серед них діти

Негода в Харкові: Троє постраждалих через обвал даху, загибла жінка та травмована дитина

Зеленський: Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА