Під завалами знайдено тіло ще одного загиблого внаслідок російської атаки по Харкову 7 червня
У Харкові триває пошукова операція під завалами будівлі підприємства в Київському районі, зруйнованої внаслідок ворожої атаки 7 червня, повідомив міський голова Ігор Терехов.
"Одне тіло, знайдене вчора (10 червня - ІФ-У) на підприємстві у Київському районі, вже деблоковано. Знайдено ще одне - тривають роботи з його деблокування. Під завалами можуть знаходитися ще тіла людей", - написав Терехов у телеграм-каналі.
Як повідомлялось, вночі 7 червня внаслідок масованого удару по цивільному підприємстві у Київському районі Харкова сталися значні руйнування та масштабні пожежі в чотирьох виробничих будівлях. Співробітники ДСНС провели рятувальну операцію, в ході якої з-під завалів було врятовано двох осіб. Під час подальших робіт стався обвал конструкцій, постраждав рятувальник.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Посольство України після обстрілів Ізраїлю: Сподіваємося, що західний світ об'єднається проти терору Осі Зла
17:06, 15.06.2025
Через черговий ракетний удар Ірану по Ізраїлю загинули троє людей і щонайменше 14 поранених
02:00, 15.06.2025
Хлопчик з Херсонщини, поранений 11 червня внаслідок атаки БПЛА, помер у лікарні — ОВА
23:52, 13.06.2025
У підпалі приміщення районного ТЦК у Харкові підозрюється раніше судимий місцевий житель
18:16, 13.06.2025
На Запорізькому напрямку МіГ-29 знищив російський пункт управління БпЛА і склад боєприпасів
15:07, 13.06.2025
ОСТАННЄ
Зеленський: удар по Кременчуку – російський плювок в усе, що намагається зробити міжнародна спільнота, щоб зупинити цю війну
22:37, 15.06.2025
Зеленський: інформацію щодо російської загрози атомної генерації України передано МАГАТЕ, Віткоффу і Хегсету
22:13, 15.06.2025
Політика РФ щодо українських дітей є загрозою для глобальної безпеки –Зарівна
20:54, 15.06.2025
Троє цивільних постраждали внаслідок ворожих обстрілів Куп’янська - поліція
20:40, 15.06.2025
Трамп наклав вето на ізраїльський план ліквідації Хаменеї