Інтерфакс-Україна
09:48 13.06.2025

Іранські дрони у найближчі кілька годин досягнуть Ізраїлю, якщо їх не перехоплять раніше - ЗМІ

1 хв читати

Запущені Іраном дрони у найближчі години досягнуть ізраїльської території, якщо їх не перехоплять раніше, повідомляє The Times of Israel.

За її даними, кілька БПЛА помітили в небі над Іраком, що означає, що за годину або дві дрони можуть дістатися звідти до Ізраїлю.

Водночас в Армії оборони Ізраїлю зазначили, що прагнуть збити дрони до їхнього підльоту до ізраїльської території.

Раніше Армія оборони Ізраїлю заявила, що з Ірану в бік Ізраїлю запустили понад 100 безпілотників, і ізраїльські ВПС працюють над їхнім перехопленням.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" призначає додатковий поїзд Чоп-Львів

Усик представить відтворену мозаїку "Боривітер" Алли Горської у Лондоні – ЗМІ

Ситуація в галузі виробництва курятини покращилася, збиткових підприємств удвіччі менше - Гетманцев

Право залишається найпопулярнішою спеціальністю серед українських студентів - Бабак

Трамп знову закликав ФРС опустити ставку, вважає її завищеною на 3 в.п

США запровадили санкції щодо компаній із Гонконгу, ОАЕ і Туреччини за сприяння продажу іранської нафти

Естонія може заблокувати новий пакет санкцій ЄС проти Росії – голова МЗС

Мелоні, Метсола, фон дер Ляєн та Матернова візьмуть участь у Конференції з відбудови України в Римі

Єврокомісар вказує на неможливість амністій в рамах мирного процесу за серйозні порушення гуманітарного права - меморандум

Глава МВС: на Донеччині працює 13 евакуаційних груп, завершено 21-й етап евакуації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА