Інтерфакс-Україна
19:23 13.06.2025

СБУ передала в Музей історії у Другій світовій війні БЕК Sea Baby

1 хв читати
СБУ передала в Музей історії у Другій світовій війні БЕК Sea Baby

Служба безпеки України передала в Національний музей історії України у Другій світовій війні морський безекіпажний катер Sea Baby.

"Цей дрон успішно виконав декілька місій і сумарно пройшов по Чорному морю понад 4 тис кілометрів. Зокрема, представлений Sea Baby вів "морський бій" з російською авіацією у грудні 2024 року. Безпілотник отримав значні пошкодження, однак виконав бойові задачі та повернувся в пункт базування. Наразі ушкодження не дозволяють використовувати його за призначенням, тож човен повністю убезпечили та передали до музею", - йдеться в повідомленні СБУ у Телеграмі у п'ятницю.

Директор Музею історії України у Другій світовій війні Юрій Савчук впевнений, що новий експонат буде користуватися неабиякою популярністю у відвідувачів.

"Для нас велика честь приймати в музеї легендарний дрон СБУ Sea Baby. Цей винахід змусив росію переховувати більшість своїх військових кораблів в бухті Новоросійська і дозволив Україні розблокувати "зерновий коридор". Впевнений, що цей експонат матиме шалену популярність серед відвідувачів. Кожен захоче доторкнутися до сучасної історії, яку творять справжні герої", - зазначив він.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Головний маршал авіації Британії закликав посилити підготовку до можливої загрози з боку РФ — ЗМІ

Німеччина представила 10-пунктовий план поглиблення підтримки оборони України - ЗМІ

Український криголам "Ноосфера" вперше працює за Південним полярним колом

Сили оборони відбили з початку доби 140 ворожих атак - Генштаб

Європа готує новий пакет санкцій проти РФ та підтверджує довгострокову підтримку України — Єврокомісія

Літак Зеленського здійснив посадку в Нідерландах

Гарантії безпеки США для України передбачатимуть військову відповідь на новий напад РФ – Туск

Зеленський: вільна економічна зона – це не значить, що під керівництвом РФ: ні де-юре, ні де-факто визнавати Донбас російським не будемо

Зеленський сподівається на посилення санкцій США та більшу допомогу зброєю у разі зриву Росією переговорів

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРИБУВ ДО НІДЕРЛАНДІВ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА