Інтерфакс-Україна
08:45 14.06.2025

У Дніпропетровській області вночі ППО знищила два ворожі безпілотники, пошкоджено підприємства та житлові будинки

1 хв читати
У Дніпропетровській області вночі ППО знищила два ворожі безпілотники, пошкоджено підприємства та житлові будинки

У ніч суботи в Дніпропетровській області працювала протиповітряна оборона, яка знищила два ворожі безпілотні літальні апарати, повідомив Очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

"Через атаку у Кривому Розі є пошкодження на території підприємств. Сталася пожежа", - написав він в своєму телеграм-каналі.

На Нікопольщині ворог застосував FPV-дрони та артилерію, обстріляно Нікополь, Марганецьку та Покровську громади. За уточненою інформацією, внаслідок влучання безпілотника в Нікополі, що сталося вчора надвечір, виникло займання, яке рятувальники приборкали. Пошкоджено два приватні будинки та газогін.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Польща отримала пропозиції конкретної підтримки ППО від союзників із НАТО

У центрі Києва у четвер діятимуть обмеження дорожнього руху через прибуття іноземних делегацій

Спецпредставник Келлог був на шляху до Польщі під час вторгнення російських безпілотників

МЗС ПАР закликало до дотримання міжнародного права у війні Росії проти України

Зеленський про "Рамштайн": Є результати щодо нових систем ППО для України

Україна пропонує партнерам спільно захищати повітряний простір - Зеленський

Зеленський: Нам треба працювати над спільною системою ППО та створити дієвий повітряний щит над Європою

Рютте у зв'язку з інцидентом у Польщі: Союзники рішуче налаштовані захищати кожен сантиметр території Альянсу і готові посилити підтримку України

У Краматорську в результаті обстрілів 6 поранених, серед них двоє підлітків

Львів підписав з концерном "Електрон" угоду на поставку 48 автобусів за кредит ЄІБ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА