Інтерфакс-Україна
14:53 14.06.2025

Росія витрачає 300 млрд на рік на оборонне виробництво – Зеленський

1 хв читати
Росія витрачає 300 млрд на рік на оборонне виробництво – Зеленський

За неофіційними даними Росія витрачає на оборонне виробництво 300 млрд, це один з факторів, чому РФ не хоче закінчувати війну, повідомив президент України Володимир Зеленський.

«На цьому оборонному виробництві, як все в Росії - всі заробляють і грабують, і це факт, і це мільярди. Неофіційні дані – 300 мільярдів (президент не уточнив у якій валюті – ІФ-У) на рік в таке виробництво. Уявіть собі, хто хоче це закінчувати? Вони (росіяни – ІФ-У) не хочуть», - сказав Зеленський в інтерв’ю для американського телеканалу Newsmax.

За словами президента, усі в колі навколо Путіна, хто виробляє, грабує та заробляє, зроблять усе, щоб він не закінчував війну.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Завершено досудове розслідування щодо ексміністра внутрішніх справ Захарченка, обвинуваченого в держзраді - ДБР

В Дніпрі завершено пошуково-рятувальні роботи: загинули 4 людини, 40 поранені – ОВА

Окупанти захопили понад 36 кв км за добу на трьох напрямках, найбільше під Гуляйполем - DeepState

САП вимагає визнати необґрунтованими активи нардепа Литвиненка на понад 8 млн грн

У Києві на маршрути вийшли 2 нових трамваї та 20 нових автобусів – мер

Шмигаль: Важливим джерелом фінансування оборони має стати механізм, що базуватиметься на заморожених активах РФ

Путін може вплинути на позиції Віткоффа та Кушніра під час переговорів у Москві – ЗМІ

У Дніпрі вже 27 постраждалих – ДСНС

За три роки "Білі янголи" евакуювали понад майже 28 тис. громадян, з яких більше 7 тис. - діти

Глави МЗС України та Франції у Парижі обговорили мирні зусилля та оборонну співпрацю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА