Інтерфакс-Україна
19:30 16.06.2025

Україна й Австрія підписали декларацію про поглиблення двосторонньої економічної співпраці

1 хв читати
Україна й Австрія підписали декларацію про поглиблення двосторонньої економічної співпраці

Перша віцепрем’єр-міністр України - міністр економіки Юлія Свириденко та міністр економіки, енергетики та туризму Австрії Вольфганг Гаттманнсдорфер підписали декларацію про поглиблення українсько-австрійської економічної співпраці.

"У присутності Президента України й Федерального канцлера Австрії перша віцепрем’єр-міністерка України – міністерка економіки Юлія Свириденко та міністр економіки, енергетики й туризму Австрії Вольфганг Гаттманнсдорфер підписали декларацію про поглиблення українсько-австрійської економічної співпраці. Ідеться про розширення економічного співробітництва, збільшення інвестицій, сприяння сталому економічному відновленню та розвитку України, зокрема із залученням австрійського бізнесу", - повідомляє пресслужба Офісу президента.

Як повідомлялося раніше, Україна та Австрія в понеділок, 16 червня, підписали п'ять документів у сферах безпеки, повернення викрадених Росією українських дітей, сільського господарства, регіональної співпраці та відбудови.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На фронті більше 130 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський повідомив Рютте, Кошту та фон дер Ляєн про результати перемовин зі США

Глави МЗС України та Бельгії обговорили військову допомогу Україні, зокрема заплановану передачу F-16

Трамп: Європа має бути дуже обережною, оскільки рухається в поганому напрямку

Сибіга заявив про важливість європейської й трансатлантичної єдності заради тривалого миру

Сили оборони перейшли на більш вигідні рубежі під Мирноградом

Трамп: європейці "безсилі" й можуть лише злитися через їх усунення від угоди щодо України

Переважна частина Сум знеструмлена після масованої ворожої атаки

Зеленський прибув у Брюссель на зустріч з генсеком НАТО та президентами Євроради та Єврокомісії

Зеленський в Лондоні: Важливо, щоб над усіма документами ми працювали разом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА