Інтерфакс-Україна
19:43 16.06.2025

Європейські лідери G7 провели координаційну зустріч перед відкриттям саміту

1 хв читати
Європейські лідери G7 провели координаційну зустріч перед відкриттям саміту

Лідери європейських країн "Великої сімки" провели координаційну зустіч перед відкриттям саміту у понеділок, 16 червня.

"Перед відкриттям саміту G7 у Кананаскісі, Канада, момент координації між європейцями", - написав президент Франції Еммануель Макрон, опублікувавши фото зустрічі в соцмережі Х.

На фото - президенти Європейської ради та Європейської комісії Антоніо Кошту та Урсула фон дер Ляєн, канцлер Німеччини Фрідріх Мерц, прем'єр-міністерка Італії Джорджія Мелоні і президент Франції Еммануель Макрон.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

10 липня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Одну людину поранено внаслідок масованої ракетно-дронової атаки у Київській області – ОВА

Двоє загиблих і 13 постраждалих через масовану ракетно-дронову атаку ворога на Київ – КМВА

Кількість постраждалих через масовану атаку російських БпЛА на Київ зросла до 12 – Кличко

Двоє постраждалих, пожежі в житловій та нежитловій забудові внаслідок нічної атаки російських дронів – Кличко

В двох районах Києва викликано медичні бригади – Кличко

Ворожі дрони уразили житлові будинки в Шевченківському та Дарницькому районах Києва і спричинили пожежу на заправці - мер

Попередньо є влучання ворожих дронів у житловий будинок і нежитлову будівлю у Києві - КМВА

ЄС виділить України черговий транш ERA цього тижня – єврокомісар

Оборонна підтримка України Європою за 3 роки війни склала EUR52-54 млрд проти EUR60 млрд з боку США – єврокомісар

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА