Інтерфакс-Україна
11:33 17.06.2025

У Києві погіршилась якість повітря на лівому березі після ворожої атаки

1 хв читати

Внаслідок масованої ворожої атаки минулої ночі на лівому березі Києва зафіксовано середній рівень забруднення повітря, найвищий індекс – у Дарницькому районі, повідомило Міністерство захисту довкілля і природних ресурсів України.

"За даними Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА, загальний рівень забруднення повітря зберігається в межах допустимих норм, однак зафіксоване локальне погіршення якості повітря в районах, де виникли осередки пожежі", - йдеться у повідомленні в телеграм-каналі у вівторок.

Міндовкілля повідомляє, що на лівому березі спостерігається середній рівень забруднення, особливо у Дарницькому районі. Тут індекс якості повітря сягнув 80 пунктів. Основною причиною є зростання концентрацій твердих частинок ТЧ2.5 та ТЧ10 внаслідок пожеж після обстрілів. Радіаційний фон по місту — у межах норми.

Водночас на правому березі фіксується переважно низький рівень забруднення. Індекс якості повітря (AQI) коливається від 23 до 33. Радіаційний фон стабільний і не перевищує норму.

За інформацією з платформи "Київ Цифровий", більшість районів демонструють задовільну якість повітря, проте киян закликають бути обережними в зонах з підвищеним індексом забруднення.

До стабілізації ситуації рекомендуємо за можливості не перебувати на відкритому повітрі, не провітрювати приміщення, підтримувати водний баланс, якщо є очищувач повітря, то увімкнути його на максимум. Особливу увагу на ці поради мають звернути люди із хворобами дихальної та серцево-судинної систем.

ОСТАННЄ

Мовний омбудсмен засудив дії Odesa Football Media Team щодо гравця, який зробив зауваження супернику через російську мову

Рада повторно ухвалила закон про створення Єдиного держреєстру військовослужбовців

УЦОЯО спростовує поширену в соцмережах інформацію про надмірну складність НМТ з англійської мови

Рада підвищила відповідальність за корупційні правопорушення

Міноборони України кодифікувало дистанційно-керований бойовий модуль "Шабля МК19(М)"

Рада ухвалила зміни до законодавства щодо призначення та отримання одноразової грошової допомоги утриманцям загиблого військовослужбовця

Ексдержсекретаря Мінрегіону взяли під варту з альтернативою застави у 20 млн грн - САП

"Укрзалізниця" з 18 червня вперше за шість років проіндексує ціни на чай та каву

У Київській області 18 червня оголошене Днем жалоби – КОВА

ЄСПЛ оголосить рішення у справі "Україна та Нідерланди проти РФ"9 липня – Мінюст

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА