Інтерфакс-Україна
19:36 17.06.2025

Канада запроваджує санкції проти понад 40 юросіб із РФ та інших країн

1 хв читати
Канада запроваджує санкції проти понад 40 юросіб із РФ та інших країн

Оттава запровадить обмежувальні заходи щодо понад 40 юросіб із РФ та інших країн, а також проти понад 200 суден, заявив у вівторок прем'єр-міністр Канади Марк Карні.

"Сьогодні Канада оголошує про кілька заходів, насамперед - санкції щодо певної кількості осіб у РФ, проти більш ніж 40 організацій у Росії та за її межами, які намагаються зробити внесок в обхід санкцій, і проти більш ніж 200 суден із "тіньового флоту", - заявив Карні під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським на полях саміту G7 у Канаді.

Також він оголосив про надання додаткової військової допомоги Україні, зокрема дронів, вертольотів і боєприпасів.

Крім іншого, Канада передасть Україні наступний транш кредиту, що ґрунтується на заморожених активах РФ, у розмірі 2 млрд канадських доларів, додав прем'єр-міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Переговори про передання Україні винищувачів МіГ-29 взамін за доступ до дронових й ракетних технологій тривають – Генштаб Війська Польського

Міноборони Великої Британії повідомило про загибель військовослужбовця в Україні

Постпред України заявив на Радбезі ООН, що Україна не торгує суверенітетом і територією

Російський НПЗ у Сизрані припинив роботу внаслідок пошкодження українськими дронами - ЗМІ

Очільник Міненерго звільнив всіх членів наглядової ради УРМ

Співробітник ТЦК у Львівській області зазнав нападу і був травмований під час перевірки документів – ОК Захід

Сили оборони відбили з початку доби 164 ворожі атаки - Генштаб

Порошенко ініціює передачу військовим коштів з корупційних схем в енергетиці

ЗС України остаточно завершили перехід на корпусну систему – Сирський

Шестеро дітей отримали поранення через необережне поводження дорослого зі зброєю в Сумах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА