Інтерфакс-Україна
09:44 18.06.2025

ВАКС засудив ексголову Тернопільської облради Головка до 9 років позбавлення свободи

2 хв читати
ВАКС засудив ексголову Тернопільської облради Головка до 9 років позбавлення свободи

Вищий антикорупційний суд у середу, 18 червня, оголосив вирок колишньому голові Тернопільської обласної ради, якого викрили на проханні надати та одержанні понад 600 тис. грн неправомірної вигоди від бізнесмена-волонтера.

"Вироком суду колишнього посадовця визнано винуватим у вчиненні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 368, ч. 1 ст. 263 КК України, та призначено покарання у виді 9 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування, крім виборних, строком три роки, з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна", - повідомляє пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури в телеграм-каналі.

Також суд застосував до обвинуваченого запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 15 млн грн із покладенням відповідних процесуальних обов’язків до набрання вироком законної сили. Кошти мають бути внесені протягом п’яти днів з дня постановлення вироку.

Вирок суду набирає законної сили через тридцять днів із дня проголошення, якщо його не буде оскаржено в апеляційному порядку.

У повідомленні САП не вказується ім’я ексчиновника, однак, за даними ЗМІ, йдеться про Михайла Головка.

Як повідомлялось, у червні 2023 року голову Тернопільської обласної ради було викрито на одержанні понад 600 тис. грн. Ці кошти посадовець вимагав за узгодження та включення в перелік об’єктів, які потребують фінансування за бюджетні кошти, виконаних робіт з капітального ремонту дороги місцевого значення, а також подальше підписання актів виконаних робіт комунальним підприємством Тернопільської обласної ради.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Понад 50 спецгруп Нацполіції та ДСНС проводять евакуацію з небезпечних територій у 6 областях України – МВС

Заступник міністра сільгоспу РФ підозрюється у незаконному переміщенні понад 4 млн тонн зерна з ТОТ – Офіс генпрокурора

У застосунку Армія+ запущено базовий навчальний курс DELTA

ДБР: затримано ексголову правління "Укренерго" за підозрою у шахрайському заволодінні коштами державного підприємства

УЧХ допомагав постраждалим внаслідок російської повітряної атаки на Чернігів

Глави МЗС Естонії та Нідерландів обговорили створення спецтрибуналу для притягнення РФ за злочин агресії

ДБР розслідує обставини конфлікту між поліцейським та співробітниками ТЦК в Одесі

Ексглаву "Укренерго" Кудрицького затримано на Львівщині - джерело

Мешканець Києва влаштував стрілянину біля будинку та поранив двох перехожих - поліція

У ніч на вівторок сталася сьома атака РФ на газові об’єкти, внаслідок якої постраждали потужності на Полтавщині – глава "Нафтогазу"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА