Інтерфакс-Україна
11:59 18.06.2025

Кількість жертв російської ракети у Солом'янському районі Києва зросла до 21 людини - КМВА

1 хв читати
Кількість жертв російської ракети у Солом'янському районі Києва зросла до 21 людини - КМВА
Фото: ДСНС Києва

Кількість жертв російської ракети у Солом'янському районі Києва 17 червня зросла до 21 людини, повідомив очільник міської військової адміністрації Тимур Ткаченко.

"20 киян загинули внаслідок удару російської ракети в Соломʼянському районі. Пошуково-рятувальні роботи ще не завершені", - написав він у телеграмі у середу.

За кілька хвилин Ткаченко розмістив повідомлення про 21 жертву: "Тільки що рятувальники під час розборів завалів виявили ще одне, 21-ше тіло"

Тим часом в Україні оголошено чергову повітряну тривогу - зліт МіГ-31К.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Жовква та міністр-делегат Франції Аддад обговорили підготовку до заходів на рівні лідерів під час Генасамблеї ООН у Нью-Йорку

FTC перевіряє Amazon і Google на предмет порушень прав рекламодавців

У рамках програми "18-24" вперше військові контракти підписали жінки

Зеленський: Російська наступальна операція на Суми повністю зірвана

Шмигаль і Келлог обговорили можливість передачі Україні нових систем Patriot

GORO Mountain Resort після відкриття планує приймати до 500 тис. туристів на рік – CEO GORO Development

Клименко обговорив з головою The Romulus T. Weatherman Foundation Моббс ідентифікацію тіл загиблих захисників

Головком НАТО в Європі розповів подробиці операції альянсу на східному фланзі

Свириденко обговорила з головою МЗС Великої Британії посилення економічного тиску на Росію

США запропонують G7 створити юридичний механізм для вилучення заморожених активів РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА