Інтерфакс-Україна
13:02 20.06.2025

ДБР затримало посадовця Служби судової охорони за хабарництво при працевлаштуванні

1 хв читати
ДБР затримало посадовця Служби судової охорони за хабарництво при працевлаштуванні
Фото: ДБР

Працівники Державного бюро розслідувань (ДБР) за сприяння Департаменту внутрішньої безпеки (ДВБ) Нацполіції затримали начальника Територіального управління Служби судової охорони у Львівській області та його пособника - посадовець за $4 тис. обіцяв працевлаштування з карʼєрним зростанням, повідомляє ДБР.

В телеграм-каналі в п'ятницю ДБР інформує, що посадовець запропонував знайомому працевлаштування до одного з правоохоронних органів Львівщини.

"Він запевняв, що має зв’язки з керівництвом і зможе не лише влаштувати чоловіка, а й забезпечити подальше кар’єрне зростання. За свої "послуги" вимагав $4 тис.", - йдеться в повідомленні.

В ДБР зазначають, що коли стало зрозуміло, що працевлаштувати "клієнта" до обумовленого органу він не зможе, посадовець запропонував альтернативу — роботу у Службі судової охорони з перспективою швидкого підвищення.

"Сума винагороди залишалася незмінною: $3 тис. – за працевлаштування, ще $1 тис. – після отримання вищої посади", - вказано в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог атакував відділення "Укрпошти" на Нікопольщині і в Одесі

Перші почесні поховання на НВМК плануються найближчим часом - Мінветеранів

В’ятрович розкритикував кандидатуру Завальського, а також дії влади щодо інституту мовного омбудсмена

Україна запровадила санкції проти 56 фізичних та 55 юридичних осіб

Коордштаб: Україна повертає з полону важкопоранених та тяжкохворих захисників – черговий етап великого обміну

Зеленський про черговий обмін: Більшість воїнів перебували в російському полоні понад два роки

Командувач українських СБС "Мадяр" почав з оптимізації управління

Стефанішина внесла кандидатуру актора Завальського на посаду мовного омбудсмена

Прикордонники виявили на Львівщині канал незаконного переправлення порушників за кордон за $18,5 тис

Громада Києва відправила чергову партію допомоги бійцям на фронт – Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА