Інтерфакс-Україна
15:12 20.06.2025

Україна запровадила санкції проти 56 фізичних та 55 юридичних осіб

2 хв читати
Україна запровадила санкції проти 56 фізичних та 55 юридичних осіб

(розширена)

Президент України Володимир Зеленський своїм указом ввів в дію накладені Радою національної безпеки та оборони (РНБО) санкції проти 56 фізичних та 55 юридичних осіб, зокрема проти компаній, що причетні до виробництва дронів.

Відповідний указ 415/2025 від 20 червня опубліковано на сайті глави держави.

Згідно з додатками до указу, всі фізичні особи – громадяни РФ. Переважна більшість з них художники, поети і музиканти, які поширюють російську пропаганду.

Серед юридичних осіб – шість компаній з реєстрацією у Китайській Народній Республіці, які постачають Росії комплектуючі та обладнання в обхід санкцій, одна - з Білорусії.

Інші – російські компанії, що пов'язані з військово-промисловим комплексом країни-агресорки, зокрема з виробництвом та розробкою БпЛА "Герань", "Орлан-10", "SuperCam", FPV-систем.

Також в списку імпортери і постачальники комплектуючих підсанкційному АТ "Кронштадт" для виробництва засобу "Бандероль", а також введені санкції щодо тих, хто задіяний у схемах обходу санкцій для імпорту товарів подвійного призначення.

У списку - ПАТ "Центральне науково-виробниче об'єднання "Ленінець", "Завод "Радіопрібор", ЗАТ "НПП "Планета - Аргалл", Інститут авіаційного приладобудування "Навігатор", АТ "Енгельське дослідно-конструкторське бюро "Сигнал" ім. О.І. Глухарева, АТ "Група компаній "Ікар", АТ "Центр автономних роботизованих систем", АТ "Спеціальне конструкторське технологічне бюро "Курганпрібор", АТ "Особливе конструкторське бюро Московського енергетичного інституту", ТОВ "Науково-дослідне виробниче підприємство Рустехдрон", ТОВ "Науково-виробниче підприємство "Адвент-Аеро", ТОВ "Логістична компанія "Мір", ТОВ "Дослідно конструкторське бюро "Сокіл" та "Дослідно конструкторське бюро "Кулон", ТОВ "ДІАМ-Аеро", ТОВ "Аеромакс-Авіа (Юг)" та інші.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський і Моді домовилися запланувати зустріч у вересні на Генасамблеї ООН та опрацювати обмін візитами

Новообраний президент Польщі Навроцький обговорить із Трампом розміщення американських військ на польській території

Розмова спікерів парламентів України та Латвії: завершення війни має ґрунтуватися на міжнародному праві та територіальній цілісності

Міжнародна співпраця має вирішальне значення для посилення санкцій проти агресора й підготовки України до CBAM - CMO "Метінвесту"

З ТОТ Херсонщини вдалося повернути чотирнадцятирічну дівчинку - ОВА

Україна та Чехія розпочнуть реалізацію спільного проєкту в Дніпрі, повідомив голова МЗС Чехії

Україна не повинна сповільнювати реформи та ставити під сумнів верховенство права - голова МЗС Чехії про євроінтеграцію

Бойовик "ДНР" заочно отримав максимальний термін ув'язнення за зґвалтування жінки під час окупації Харківщини

На Нікопольщині постраждали 5 людей через російські удари в понеділок – ОВА

МОЗ оновив маршрути допомоги звільненим із полону та перелік закладів охорони здоров’я

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА