Інтерфакс-Україна
22:18 20.06.2025

Двоє херсонців постраждали внаслідок удару російської артилерії в Херсоні - ОВА

1 хв читати

Двоє херсонців постраждали в п'ятницю внаслідок удару російської артилерії по одному з районів Херсону, повідомила Херсонська ОВА.

"Годину тому армія рф вдарила з артилерії по Корабельному району Херсона", - сказано у повідомленні.

Внаслідок обстрілу постраждали двоє чоловіків, 45 та 47 років. Їх доправили до лікарні з мінно-вибуховими травмами. Медики дообстежують потерпілих.

Джерело: https://t.me/khersonskaODA/37866

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Раді зареєстровано законопроєкт про заборону виїзду за кордон порушникам правил військового обліку - нардеп

Правозахисник, директор Інституту стратегічних досліджень та безпеки Лисянський загинув в ДТП

НАБУ та САП вручили клопотання про тримання під вартою колишньому віцепрем'єр-міністру

Зеленський: Готуємо спеціальні рішення, які можуть зміцнити наш захист в прикордонних областях

Низка активістів закликають вийти на акцію протесту проти корупції в Києві на Майдані, інші не підтримують цю ідею

До 6 млн українців можуть потребувати реабілітації у майбутньому

В Раді зареєстровано законопроєкт про розширення підстав для обмеження виїзду громадян за кордон

Віцепремʼєр Італії закликав не давати Україні грошей на тлі корупційного скандалу в енергетиці

ЗАЕС знову під загрозою блекаута

Свириденко: Уряд пропонує на 2026р. 10,6 млрд грн дотацій для прифронтових територій і 30,9 млрд грн для територій, які втратили доходи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА