Інтерфакс-Україна
14:57 21.06.2025

Зеленський спростував інформацію про знищення чи пошкодження "Patriot"

1 хв читати
Зеленський спростував інформацію про знищення чи пошкодження "Patriot"

Президент України Володимир Зеленський спростував інформацію про начебто знищення чи пошкодження систем ППО "Patriot" внаслідок масованих російських ударів.

"Перше, що стосується Петріотів - хочу спростувати інформацію – внаслідок цих масованих ударів жодна із систем Петріот не була знищена чи пошкоджена. Те, що було вкинуто десь в медіа – це не відповідає дійсності", - сказав Зеленський журналістам 20 червня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глави МЗС України та Великої Британії скоординували позиції напередодні саміту НАТО в Гаазі

У Старому Салтові на Харківщині загинув цивільний через атаку дрона

Лукашенко загалом звільнив 14 політв'язнів

Генштаб ЗСУ: Висока активність ворога зберігається на покровському напрямку - 29 атак з початку доби

ПРООН передала ДСНС України систему Mines Eye для аеророзвідки мін

Білоруського опозиціонера Сергія Тихановського звільнили з в'язниці

РФ поширює черговий фейк про "затримання поляків" в Україні нібито за польські національні символи - ЦПД

Розвідка Естонії: РФ не здатна на оперативний прорив на жодному фронті, а українські збройні сили здатні контролювати тиск

Міністерство юстиції України відкрило сторінку у TikTok

На Рівненщину евакуйовано 58 пацієнтів психоневрологічного інтернату з Дніпропетровської області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА