Інтерфакс-Україна
15:00 21.06.2025

Україна проти того, щоб у Ірану була ядерна зброя – Зеленський

1 хв читати
Україна проти того, щоб у Ірану була ядерна зброя – Зеленський

Україна проти того, щоб у Ірану була ядерна зброя, оскільки невідомо кому вони можуть надати зброю, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Звісно, ми проти того, щоб у Ірану з'явилася ядерна зброя. Тобто, якщо сьогодні вони можуть напасти на будь-яку країну, або вони можуть дати зброю Росії чи іншій країні чи навіть не країні, а терористичній організації, – ми не знаємо, кому вони можуть надати зброю. Тож це дуже, дуже небезпечно", - сказав Зеленський під час спілкування зі ЗМІ 20 червня.

Він додав, що іранський конфлікт вплине і на Україну, наприклад, частина потужностей з виробництва "шахедів" була знищена. За його словами, Іран також передав військовий досвід росіян Північній Кореї.

"Це означає, що, можливо, і ядерну зброю, і весь досвід вони нададуть своїм союзникам. А ви чуєте і розумієте, хто їхні союзники. Вони не наші союзники. Вони наші вороги", - додав президент.

"Іран дав росіянам все для того, щоб ті нас вбивали. Вони дали шахеди, дали ракети і дали ліцензії. Те, що зараз їх виробничі потужності стали слабші - для нас позитивно. Але в певних моментах вже може бути пізно", - резюмував глава держави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни завдали удару по греблі Печенізького водосховища – селищний голова

30 ОМБр повідомила про підрив дамби у Привіллі на Донеччині для зупинки просування ворога

Помер український режисер В’ячеслав Криштофович

Понад тисяча учасників взяли участь у зимовому забігу Spartan Winter 2025 - ГУР

Одна людина загинула, поранена 15-річна дитина через російські атаки дронами по Слов’янську - ДСНС

У Кременчуці водопостачання частково відновили, найскладніша ситуація з опаленням - мер

Окупанти завдали удару по цивільній інфраструктурі Сумської області, попередньо, без постраждалих - обладміністрація

Ситуація з електропостачанням у містах Кременчук та Горішні Плавні на Полтавщині після ворожої атаки залишається складною – обладміністрація

Окупанти обстріляли трьома КАБами село у Запорізькому районі, є руйнування, без постраждали- - обладміністрація

Спецпредставник США Келлог залишається оптимістом щодо перспектив врегулювання війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА