Інтерфакс-Україна
18:49 21.06.2025

Семеро цивільних постраждали внаслідок ворожих атак по Дніпропетровській області - Лукашук

1 хв читати

Семеро постраждалих внаслідок обстрілів та нальотів російських БпЛА в Нікопольському районі, повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук в Телеграм, станом на 18:30 суботи.

"Ворожий терор Нікопольщини не припиняється. Окупанти знову гатили безпілотниками й обстрілювали район з артилерії. Постраждали 7 чоловіків - 21, 22, 27, 29, 37, 40 та 63 років. Усім надали необхідну медичну допомогу. Цілили по райцентру, Покровській, Марганецькій та Червоногригорівській громадах. Сталася пожежа, пошкоджені 3 приватні будинки, АЗС, авто, господарська споруда та інфраструктура", - йдеться в повідомленні Лукашука.

Також він поточнив, що через ранковий артобстріл у Нікополі пошкоджені 4 приватні оселі, господарська споруда, гараж, 20 сонячних панелей та лінія електропередачі.

ОСТАННЄ

Всі рішення про закінчення війни в Україні стосуються всієї Європи і Європа має впливати на процеси

Новий раунд політичних консультацій у форматі Україна–Румунія-Молдова пройде у Чернівцях у пʼятницю- Сибіга

Віткофф проінформує українських та натовських чиновників про зустріч із Путіним

Глави МЗС України та Румунії обговорили важливість диверсифікації газопостачання через Трансбалканський коридор

Україна до кінця року відкриє консульство у румунському Сігеті-Мармацієй - Сибіга

Зеленський обговорив з директоркою МВФ нову програму фінансової допомоги

Залізничне сполучення між Києвом та Бухарестом запускається у тестовому режимі - Сибіга

Bouquet Kyiv Stage 2025: хто з іноземців приїде до Києва

Україна та Молдова мають разом відкрити перші переговорні кластери з ЄС, все для цього готово

Свириденко обговорила з главою МЗС Румунії євроінтеграцію, спільне військове виробництво та відбудову

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА