Інтерфакс-Україна
21:51 26.06.2025

Україна повинна бути повноправним учасником програми SAFE – Зеленський

1 хв читати

Україна повинна бути повноправним учасником програми SAFE (Security Action for Europe), оскільки має перевірені на полі бою знання про ефективність зброї, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Ми цінуємо програму ЄС – "Безпекові дії для Європи" – і вважаємо, що Україна повинна бути її повноправним учасником. Адже ми маємо найсучасніші, перевірені на полі бою знання про те, яка зброя є найефективнішою. Україна повинна брати участь у спільних закупівлях оборонної продукції – як від виробників ЄС, так і від українських", - сказав Зеленський під час виступу на саміті Європейської Ради.

Він наголосив, що оборонні галузі можуть працювати як єдина система, що забезпечує безпеку для всієї Європи. "І це станеться", - додав президент.

Окрім того, Зеленський нагадав, що нещодавній саміт НАТО чітко показав про те, що США залишається з Європою, але очікуючи що Європа щороку буде нарощувати власні оборонні можливості.

Джерело: https://t.me/V_Zelenskiy_official/14883

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НАБУ та САП вручили клопотання про тримання під вартою колишньому віцепрем'єр-міністру

Зеленський: Готуємо спеціальні рішення, які можуть зміцнити наш захист в прикордонних областях

Низка активістів закликають вийти на акцію протесту проти корупції в Києві на Майдані, інші не підтримують цю ідею

До 6 млн українців можуть потребувати реабілітації у майбутньому

В Раді зареєстровано законопроєкт про розширення підстав для обмеження виїзду громадян за кордон

Віцепремʼєр Італії закликав не давати Україні грошей на тлі корупційного скандалу в енергетиці

ЗАЕС знову під загрозою блекаута

Кількість постраждалих в Києві після нічної атаки сягнула 36 людей, пʼятеро з них у важкому стані

Свириденко: Уряд пропонує на 2026р. 10,6 млрд грн дотацій для прифронтових територій і 30,9 млрд грн для територій, які втратили доходи

Київщина у 2025р. спрямувала 2,8 млрд грн. на підтримку сил безпеки та оборони - на 400 млн грн більше, ніж торік

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА