Інтерфакс-Україна
18:17 27.06.2025

Зеленський доручив ОП та МЗС сформувати чіткий графік практичних кроків для створення трибуналу проти РФ

1 хв читати
Зеленський доручив ОП та МЗС сформувати чіткий графік практичних кроків для створення трибуналу проти РФ
Фото: сайт Президента України

Президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь щодо результатів зовнішньополітичної роботи за тиждень, і доручив команді Офісу президента та Міністерству закордонних справ сформувати чіткий графік практичних кроків для створення трибуналу проти РФ.

"Окремо обговорили імплементацію угоди України та Ради Європи про створення трибуналу щодо російської агресії проти України. Доручив команді Офісу та Міністерству закордонних справ сформувати чіткий графік практичних кроків для створення трибуналу – фіналізації необхідних домовленостей із партнерами, запуску інституції та забезпечення її реальної роботи. Потрібне реальне досягнення справедливості, і цей процес не має тривати протягом довгих років чи десятиліть. Наші спільні з партнерами дії заради справедливого покарання Росії за агресію мають бути достатньо швидкими та незмінно професійними", - написав Зеленський у телеграм-каналі у п'ятницю.

Окрім того, команди уряду й Офісу підсумували взаємодію з Європою на рівні Європейської ради, Європейської комісії та країн-членів, а також доповіли щодо перемовин у сфері торговельних відносин із Євросоюзом.

"Очікую максимально змістової роботи Міністерства оборони України, Міністерства закордонних справ України та команди Офісу щодо конкретних домовленостей із європейцями по фінансуванню нашої оборони, тренування й забезпечення українських воїнів", - додав Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

DeepState: на гуляйпільському напрямку наразі вдається стабілізувати ситуацію, оборонці суттєво загальмували просування ворога

Латвія виділила додаткові EUR125 тис. на енергетичну допомогу Україні

"Фокстрот" відновив флагманський магазин у Харкові, зруйнований ракетним ударом у 2022 році

Латвія цьогоріч передала Україні 12 тисяч дронів у межах "Коаліції дронів" - Сибіга

Свириденко закликає партнерів вжити ширших санкційних заходів проти тіньового флоту РФ

Ворог окупував Зелений Гай, а також просунувся поблизу Високого та Яблукового у Запорізькій області - DeepState

Раді пропонують зобов’язати міністрів звітувати перед відставкою

В Україні холоднішає

Команди України та Філіппін опрацюють усі питання щодо співпраці - Зеленський

Сибіга: Очікуємо "конкретних результатів" від зустрічі переговорних команд України та США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА