Інтерфакс-Україна
18:46 27.06.2025

ВАКС обрав запобіжний захід Чернишову у вигляді застави в 120 млн грн

2 хв читати
ВАКС обрав запобіжний захід Чернишову у вигляді застави в 120 млн грн

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) обрав віцепрем’єр-міністру – міністру національної єдності Олексію Чернишову, підозрюваному в зловживанні службовим становищем та одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі, запобіжний захід у вигляді застави в 120 млн грн.

Таке рішення ВАКС прийняв у п'ятницю за результатами розгляду клопотання НАБУ і САП.

"Клопотання детектива НАБУ задовільнити частково: застосувати до підозрюваного Чернишова Олексія Михайловича… запобіжний захід у вигляді застави. Визначити… заставу в розмірі 120 млн 2 тис. 668 грн", - сказав суддя.

Суд задовільнив клопотання частково, оскільки сторона обвинувачення просила серед інших обов'язків носіння електронного засобу контролю (браслету), про що не вказано в рішенні суду.

За рішенням суду, на підозрюваного покладені такі обов'язки: прибувати за кожним викликом детектива, прокурора або суду, повідомляти про зміну свого місця проживання та місця роботи, не відлучатися з території України без дозволу слідчого, прокурору або суду.

Крім того, Чернишов має утримуватися від спілкування з підозрюваними по справі та свідками з приводу обставин, викладених в повідомленні про підозру.

Термін дії покладених на Чернишова обов'язків – 2 місяці, тобто до 27 серпня 2025 року.

Що стосується безпосередньо застави, то вона може бути внесена підозрюваним або іншою фізичною чи юридичною особою.

До внесення застави підозрюваний має виконувати покладені на нього обов'язки.

Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку протягом 5 днів.

Суд оголосив резолютивну частину рішення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Хафер залишився головою оновленої наглядової ради "Укрзалізниці", його заступником став ексдепутат Лещенко

Генпрокурор Кравченко підтвердив оголошення підозри Труханову

РФ здійснила масовану атаку по цивільній інфраструктурі Одещини, пошкоджено енергетичні та транспортні об’єкти

У Києві двох чоловіків судитимуть за вимагання $500 тис. за "продаж" керівної посади в держпідприємстві НААН

РФ атакувала об’єкт критичної інфраструктури в центрі Чернігова

Окупанти за добу втратили 1 150 осіб та 81 од. спецтехніки

Російський агент отримав 15 років ув’язнення за коригування атак по Миколаєву – СБУ

Чоловік постраждав внаслідок ворожих обстрілів Дніпропетровщини

У Хмельницькому виявили ще двох загиблих внаслідок вибуху в багатоповерхівці

Під ворожим обстрілом 18 населених пунктів Запорізької області, двоє постраждалих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА