Інтерфакс-Україна
14:41 30.06.2025

Сибіга: дуже сподіваємося, що отримаємо додаткові системи ППО від наших партнерів

1 хв читати
Сибіга: дуже сподіваємося, що отримаємо додаткові системи ППО від наших партнерів
Фото: МЗС України

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга висловив сподівання на отримання додаткових систем протиповітряної оборони від партнерів та на їх допомогу у нарощення спроможностей у виготовленні українських систем.

На спільній пресконференції з німецьким колегою Йоганном Вадефулем у Києві Сибіга наголосив, що РФ посилила атаки по Україні ракетами та дронами, зазначивши, що Росія також розвиває власний оборонно-промисловий комплекс, що є загрозою для євроатлантичної безпеки.

"Росіяни б'ють по цивільних об'єктах, щоб посіяти паніку, щоб цьому запобігти ключовим є, безумовно, - системи ППО", - зазначив міністр.

Він висловив вдячність Німеччині за всю підтримку у сфері ППО та наголосив, що Україна сподівається на подальшу допомогу від союзників.

"Ми дуже сподіваємося, що отримаємо додаткові системи від наших партнерів. Нагадаю, що ми звернулися до американської сторони. Президент Зеленський особисто звернувся до президента Трампа з пропозицією закупити додаткові системи ППО, саме Patriot, які можуть збивати балістичні ракети", - зазначив Сибіга.

Крім того, як наголосив міністр, важливим напрямком роботи, в якому Україна потребує підтримки партнерів, є нарощення спроможностей у виготовленні власних систем ППО та "розбудові повітряного щита".

"Ця співпраця з нашими німецькими друзями також буде взаємовигідна", - додав він.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двоє цивільних поранені внаслідок чергової атаки ворога по Сумській області - ОВА

Глава МЗС Франції очікує якнайшвидшого ухвалення 18-го пакету санкцій ЄС проти РФ

Франція прагне наростити підготовку українських пілотів для винищувачів "Mirage" - міністр закордонних справ

Попередньо четверо постраждалих внаслідок атаки російських дронів в Сумській області – ОВА

Нові справи проти бізнесу погоджуватимуть лише керівники регіональних прокуратур – прем’єрка про законодавчі зміни

Глава МЗС Франції: Готовність США постачати зброю України – сигнал, Трамп остаточно обрав сторону

Барро відвідав Чорнобильську зону і обговорив співпрацю з Україною в сфері ядерної безпеки

ДСНС ліквідувала всі 15 пожеж, що виникли через нічні атаки окупантів

Посли G7 в Україні висловили "серйозне занепокоєння" подіями в НАБУ, будуть обговорювати їх з керівництвом уряду

Зеленський анонсував значну активізацію роботи щодо санкцій проти РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА