Інтерфакс-Україна
06:58 01.07.2025

Двопартійну резолюцію в справі викрадення росіянами українських дітей представлено в Конгресі США

1 хв читати
Двопартійну резолюцію в справі викрадення росіянами українських дітей представлено в Конгресі США

Грегорі Мікс та Майкл Маккол представили двопартійну резолюцію із закликом повернути викрадених українських дітей, повідомляють на офіційному веб-сайті Комітету із закордонних справ Конгресу США (House Foreign Affairs Committee, HFAC).

"Конгресмени Грегорі Мікс, член Комітету у закордонних справах Палати представників, та Майкл Маккол, почесний голова Комітету у закордонних справах Палати представників, сьогодні представили двопартійну резолюцію, яка засуджує викрадення та насильницьке переміщення Росією українських дітей та закликає до їхнього повернення до укладення мирної угоди", - сказано в повідомленні.

"Путін - військовий злочинець, і під його керівництвом російські військові жорстоко викрали та незаконно депортували десятки тисяч українських дітей з їхньої батьківщини. Ці звірства не є ізольованими інцидентами; вони є прямим результатом обраної Путіним війни. Сполучені Штати зобов'язані засудити ці безсовісні дії Росії та вимагати негайного повернення всіх дітей, яких вона викрала", - цитують Грегорі Мікса в офіційному повідомленні HFAC.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укроборонпром" оголосив конкурс на посаду генерального директора, Сметаніна призначено в.о.

У Києві від негоди постраждали люди: п'ятьох осіб, зокрема 13-річну дівчинку, госпіталізовано

У Києві проходить акція проти прийнятого Радою законопроєкту №12414, який обмежує незалежність НАБУ та САП

ГАР Міноборони закликала Зеленського накласти вето на законопроєкт щодо ліквідації незалежності САП та НАБУ – він підриває обороноздатність країни

Віцепремʼєр Качка запевнив єврокомісара Кос: Зобов’язання України щодо вступу в ЄС залишаються повністю чинними

Генпрокурор про зустріч з представниками G7: міжнародні партнери отримали вичерпні відповіді на всі свої запитання

Падіння баштового крану на майданчику "Київміськбуд" спричинено поривами вітру

Суд призначив гендиректору ДП "Ліси України" заставу у 90 млн грн, захист оскаржуватиме рішення

Майже 65% німців незадоволені роботою Мерца на посаді канцлера - опитування

"Укрзалізниця" законтрактувала у КВБЗ 5 пасажирських вагонів нових моделей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА