Інтерфакс-Україна
21:00 01.07.2025

Гайко Томс стане новим послом ФРН в Україні – ЗМІ

1 хв читати

Колишній державний секретар з фінансових питань та досвідчений дипломат Гайко Томс (Heiko Thoms) стане послом ФРН в Україні, він замінить Мартіна Єґера, який відтепер очолюватиме Федеральну розвідувальну службу, повідомляє Die Welt у вівторок.

"Екс-державний секретар з фінансових питань Гайко Томс у майбутньому представлятиме Німеччину як посол в Україні…. Кабінет міністрів має затвердити це призначення в середу", - йдеться у повідомленні на сайті видання.

До зміни уряду цього року Томс був державним секретарем у Федеральному міністерстві фінансів. На посаді посла в Києві він замінить Мартіна Єгера, який стане новим главою Федеральної розвідувальної служби (BND). Єґер ще приймав міністра закордонних справ Йогана Вадефуляпід час його візиту до України цього тижня.

За інформацією, 57-річний Томс є досвідченим дипломатом. З 2020 по 2023 рік він був послом Німеччини в Бразилії, а до цього — заступником глави представництва Німеччини в НАТО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Цивільний постраждав внаслідок удару російського дрону по автівці в Харківській області

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії, Трамп пояснив причину

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії

Ситуація в енергосистемі України через удари перебуває в найгіршому стані як мінімум з вересня 2024р – МАГАТЕ

Зустріч з американськими та європейськими партнерами в США завершена, домовилися про подальші кроки - Умєров

Україна і Китай обговорили посилення торговельно-економічної співпраці

Регулятори Греції, Болгарії, Румунії, Молдови схвалили 2 нових маршрути постачання газу в Україну

Свириденко пообіцяла повне ресурсне забезпечення Одещини після обстрілу

Рух у центрі Києва тимчасово обмежать в суботу – Управління держохорони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА