Інтерфакс-Україна
21:34 02.07.2025

У МЗС дорікнули Угорщині за карикатури на Зеленського

1 хв читати

Речник міністерства закордонних справ України Георгій Тихий дорікнув уряду Угорщини за малювання карикатур на президента Володимира Зеленського.

"Замість того, щоб пояснювати угорській громадськості, як вони зіпсували економіку, угорський уряд зайнятий малюванням карикатур на українського президента. Виглядає дурнувато, нудно та непереконливо", - написав він в соцмережі Х.

Раніше ЗМІ повідомляли про те, що в Угорщині після завершення маніпулятивного опитування щодо членства України в ЄС запустили рекламну кампанію, у якій опонента Віктора Орбана Петера Мадяра порівнюють з президентом України Володимиром Зеленським та зображають обох "маріонетками" у карикатурі.

Джерело: https://x.com/spoxukrainemfa/status/1940473010924015689?s=48&t=JHHzChDbvSf3JHpnTV6Hcg

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кошта: ЄС готовий продовжувати конструктивну співпрацю з США, захищаючи свої інтереси

Президент Єврокомісії: робота над аспектами мирних переговорів для України просувається успішно. Наступний крок за РФ

Трамп написав, що збирається проводити EXPO-2035 у Флориді і обмірковує свій 4-й термін на посту президента США

Трамп схвально відгукнувся про намір Путіна сплатити внесок за членство в Раді миру замороженими активами

Україна та Польща узгодили у Давосі першочергові кроки з підготовки URC-2026

Зеленський сказав, що хотів би укласти угоду – Трамп

У Москві відбувається зустріч посланців Трампа з Путіним - ЗМІ

Припинення атак на енергетичний сектор України і російські нафтобази можуть обговорити на тристоронніх переговорах в АбуДабі - ЗМІ

Кількість постраждалих внаслідок удару ворога по Камишувасі зросла до десяти - ОВА

Україна отримає новий пакет необхідної ППО – Зеленський за підсумками зустрічей в Давосі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА