Інтерфакс-Україна
09:02 03.07.2025

УЧХ посилює роботу з протимінної діяльності на узбережжі Чорного моря

2 хв читати
УЧХ посилює роботу з протимінної діяльності на узбережжі Чорного моря
Фото: https://www.facebook.com/RedCrossUkraine

Український Червоний Хрест (УЧХ) посилює роботу у сфері  протимінної діяльності у громадах на узбережжі Чорного моря.

“Команда департаменту гуманітарного доступу та захисту Українського Червоного Хреста спільно з представниками Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця провела моніторингову місію до м. Одеса та м. Чорноморськ. Мета візиту — не лише оцінка ефективності вже реалізованих заходів, а й розширення інформування серед тих, хто першим стикається з ризиками на потенційно небезпечних прибережних територіях”, — повідомив УЧХ у Фейсбуці.

У Чорноморську команда УЧХ провела сесії з мінної безпеки для працівників припортової станції, які щодня перебувають у зоні підвищеного ризику, а також для співробітників місцевого територіального центру надання соціальних послуг.

Український Червоний Хрест передав громадам 3D-стенди “Міни та вибухонебезпечні предмети” та інформаційно-навчальні кейси з макетами вибухонебезпечних предметів для проведення навчань, тренінгів та підвищення обізнаності місцевих жителів. 

«Море притягує — але й приховує небезпеки. Ми працюємо на випередження, аби кожен, хто приходить на узбережжя, знав, як убезпечити себе та рідних», — зазначила керівниця департаменту Світлана Авраменко.

Протимінна діяльність є частиною багатосекторальної програми реагування на надзвичайні ситуації, яку реалізує Український Червоний Хрест за підтримки Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та USAID  (U.S. Agency for International Development - Агентство США з міжнародного розвитку - ІФ-У)

 Програма спрямована на захист життя людей у зонах активних бойових дій, а також підтримку внутрішньо переміщених осіб і вразливих груп — жінок, дітей, людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

Узбережжя Чорного моря — зона підвищеного ризику: це місце відпочинку, щоденної праці портовиків, прогулянок дітей і туристів. Але водночас — територія, де можуть залишатися вибухонебезпечні предмети, що загрожують життю та здоров’ю.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон: жодні кордони не повинні бути змінені силою, а Україна ніколи не повинна бути вразливою

Сили оборони відбили з початку доби 157 бойових зіткнень - Генштаб

Лідери NB8 підтвердили підтримку суверенітету України та намір продовжувати постачання зброї у рамках зміцнення оборони Європи

Ворог атакував Дніпропетровщину безпілотниками, виникли пожежі – обладміністрація

Стармер після розмови із Зеленським провів консультації з Трампом щодо мирного плану

Грем: Трамп забезпечить, щоб Україна була вільною та суверенною державою із здатністю захистити себе

Конкурс на наглядраду "Енергоатому" буде проведений за повною процедурою за порадою послів G7

Поліція Кіпру розшукує підозрюваних у зв'язку зі спробою викрадення колишнього міністра енергетики України - ЗМІ

Орбан виступає проти додаткової допомоги Україні та підтримує план США щодо територіальних поступок

США попередили союзників про можливі гірші умови, якщо Україна відмовиться від мирного плану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА