Інтерфакс-Україна
15:00 04.07.2025

Раді рекомендують ратифікувати Угоду про створення Спецтрибуналу - голова профільного комітету

1 хв читати
Раді рекомендують ратифікувати Угоду про створення Спецтрибуналу - голова профільного комітету

Парламентський комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва рекомендував Верховній Раді ратифікувати Угоду між Україною та Радою Європи про створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України, повідомив голова комітету Олександр Мережко (фракція "Слуга народу").

"Щойно завершилося засідання комітету. Рекомендували парламенту ратифікувати Угоду про створення Спецтрибуналу", - сказав Мережко агентству "Інтерфакс-Україна" у п'ятницю.

Він підкреслив, що засідання комітету відбулося на тлі чергових російських воєнних злочинів - обстрілів Києва та інших міст України.

"Зроблено ще один важливий крок до справедливості та притягнення до відповідальності російських воєнних злочинців", - зазначив народний депутат.

Як повідомлялось, законопроєкт №0328 про ратифікацію Угоди між Україною та Радою Європи про створення Спеціального трибуналу, ініційований президентом Володимиром Зеленським, зареєстровано у Верховній Раді 1 липня.

Спікер українського парламенту Руслан Стефанчук наголосив, що проєкт закону про ратифікацію Угоди про Спецтрибунал Верховна Рада розгляне на найближчому пленарному засіданні.

Зеленський і генеральний секретар Ради Європи Ален Берсе 25 червня підписали угоду про Спеціальний трибунал для розслідування злочину агресії проти України

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У справі ексголови Верховного суда Князєва підозру отримав бізнесмен, що сприяв передачі коштів, - НАБУ

Одна людина загинула, дві зазнали поранень через ракетну атаку на Чернігівщині

GovTech Lab Ukraine визначила три виклики для розробки інноваційних рішень у сфері держпослуг

ВАКС зменшив розмір застави для ексочільниці Хмельницької МСЕК Крупи до 20 млн грн

Завершилася зустріч Зеленського та Віткоффа

Росія атакувала енергетичні об'єкти Сумщини - Міненерго

Морські дрони Magura знищили не менше шести ворожих літаків і вертольотів - ГУР

Троє з чотирьох експертів, які готували експертизу в справі Порошенка, звільнилися незабаром після її завершення – ЗМІ

Кількість жертв землетрусу в Афганістані сягнула 2,2 тис., ще понад 3,5 тис. поранено

Окупанти скинули 3 авіабомби на лікарню в Костянтинівці, ще три – на Іллінівку, загинуло двоє цивільних

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА